چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 13 آذر 1399 12:40 ب.ظ توسط روزبه
مشکل نصب نوسا
�1 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
MBaran
کاربر جدید
کاربر جدید

--
روزبه
کاربر با تجربه
کاربر با تجربه

--
13 آذر 1399 12:40 ب.ظ

با سلام،

 

لطفا از شروع پست‌های جدید با موضوع قبلی بپرهیزید. پاسخ شما در موضوع قبلی که دیروز پست کردید (اینجا) درج گردیده. پشتیبانی نرم افزار رایگان هدیه نوسا به لحظه نبوده و از زمان پرسش تا پاسخ ممکن است چند روز کاری زمان نیاز باشد. برای مثال پرسش شما دیروز در پایان ساعات اداری درج گردید و از آنجا که ممکن بود شما از آخرین نسخه از SQL 2019 که به تازگی مدل نصب آن تغییر کرده است استفاده کرده باشید، پستی کامل در رابطه به مراحل نصب درست آن امروز (اینجا) فراهم شد تا سپس این پست در جواب به پرسش شما درج گردد. 

 

پاسخ پست قبلی شما دقایقی قبل از ارسال مجدد این پست در دسترس بود ولیکن از آنجا که قوانین این انجمن توسط شما شکسته شده و چند پست دیگر با همین موضوع و تیتر‌های مختلف (چرا پاسخ من را نمی‌دهید؟) ساخته بودید که حذف شدند. کاربر شما فعلا غیر فعال گردید. لطفا در استفاده درست از این سامانه کوشا باشید. 

 

با ارادت. 

شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.