انجمن‌ها

چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

شما مجاز به ايجاد پست جديد نمي باشيد.
موضوعات
�پاسخ
�بازديدها
�آخرين ارسال
0 پاسخ and 7960 بازديدها قوانین انجمن‌ها   �7960 �0 آغاز کننده admin   به انجمن‌های سامانه پشتیبانی سیستم مالی یکپارچه نوسا خوش آمدید. این سامانه بانک اطلاعاتی جامعی از مفاهیم کاربردی مرتبط با سیستم مالی یکپارچه نوسا و سؤالات متداول استفاده‌کنندگان در اصناف مختلف از جمله تولیدی، بازرگانی، خدماتی، پیمانکاری و دولتی، همچنین محلی جهت تبادل اطلاعات و بیان هرگونه سؤال، اشکال یا ابهامی در مورد مراحل نصب یا کاربری سیستم مالی یکپارچه نوسا است. لطفاً از نشر مطالب نامربوط به نرم‌افزارهای مالی نوسا در این انجمن بپرهیزید.   قوانین این انجمن&...
0 7960
12 بهمن 1389 05:06 ب.ظ
شما مجاز به ايجاد پست جديد نمي باشيد.


فید Rss موجود