چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 12 بهمن 1389 05:06 ب.ظ توسط admin
قوانین انجمن‌ها
�0 پاسخ
مرتب:
موضوع قفل شده است
مولف پيغام ها
admin
کاربر
کاربر

--
12 بهمن 1389 05:06 ب.ظ

   

  به انجمن‌های سامانه پشتیبانی سیستم مالی یکپارچه نوسا خوش آمدید. این سامانه بانک اطلاعاتی جامعی از مفاهیم کاربردی مرتبط با سیستم مالی یکپارچه نوسا و سؤالات متداول استفاده‌کنندگان در اصناف مختلف از جمله تولیدی، بازرگانی، خدماتی، پیمانکاری و دولتی، همچنین محلی جهت تبادل اطلاعات و بیان هرگونه سؤال، اشکال یا ابهامی در مورد مراحل نصب یا کاربری سیستم مالی یکپارچه نوسا است. لطفاً از نشر مطالب نامربوط به نرم‌افزارهای مالی نوسا در این انجمن بپرهیزید.

   

  قوانین این انجمن‌ها به شرح زیر می‌باشد:

   

  1- این سامانه صرفاً جهت پشتیبانی، آموزش و رفع اشکال موارد عام نسخ و نسل‌های بروز نرم‌افزارهای نوسا، مخصوص کاربران ثبت نام شده (برای نرم‌افزار هدیه) و مجموعه‌های دارای خدمات پشتیبانی بروز (برای عموم مشتریان)  بصورت محدود تا زمانی که در استراتژی شرکت نوسا باشد در دسترس افراد ثبت نام شده و تایید شده خواهد بود. 

  2- در زمان ثبت نام، در نام کاربری خود از کلمات مناسب استفاده کنید. استفاده از هرگونه کلمه توهین آمیز و غیر مناسب باعث بسته شدن حساب کاربری و تغییر نام کاربر خواهد شد. 

  3- لطفا در اطلاعات تکمیلی نام کامل مجموعه خود را وارد کنید تا دسترسی شما به تمامی انجمن‌ها قابل پیگیری باشد. 

  4- از ساختن چند حساب کاربری (account) در انجمن خودداری کنید. در صورت مشاهده، حساب‌های مشابه حذف و کاربر اصلی غیر فعال خواهد شد. 

  5- زبان اصلی این سایت فارسی است بنابراین از زبان پینگلیش استفاده نکنید. پست‌های پینگلیش حذف خواهد شد.

  6- در صورت هرگونه بی احترامی به سایر کاربران یا عقاید هر قشر یا گروه، کاربر خاطی غیر فعال می‌گردد و پست‌های مربوطه حذف خواهند شد. 

  7- بسیاری از سوال‌ها و ابهام‌ها قبلاً در انجمن‌ها مطرح و پاسخ داده شده است. لذا قبل از ایجاد موضوع جدید، ابتدا مطمئن شوید موضوع مشابهی وجود نداشته باشد. موضوعات تکراری حذف می‌گردد. 

  8- هر موضوع را در انجمن مناسب و مرتبط با آن مطرح کنید، پست‌های نامرتبط جابجا و یا حذف خواهد شد. 

  9- از تبلیغ سایت‌ها و کالاهای غیر مرتبط با مباحث انجمن‌ها خودداری کنید. 

  10- درج و ترویج مطالب و محتوای خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران در این انجمن ممنوع است.

   

  این قوانین در آینده ممکن است بسته به صلاح‌دید مدیران سایت تغییر کند.

   

  با تشکر،

  -- شرکت نوسا

  موضوع قفل شده است