چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 04 اسفند 1394 11:06 ق.ظ توسط Javid
پرسش های عمومی
�51 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
صفحه 1 از 3123 > >>
مولف پيغام ها
shapour
کاربر
کاربر

--
28 مرداد 1391 09:38 ق.ظ


      با سلام و خسته نباشید.

  لطفا" در مورد پرسش ها و وجود امکانات زیر در نرم افزار حسابداری هدیه راهنمایی های لازم را بفرمایید، و یا چنانچه برخی امکانات در نسخه اصلی قابل ارایه است ذکر نمایید.

   

  1-     چگونه می شود بعد از هر آرتیکل در سند ویا در دفتر روزنامه یک ردیف خالی ایجاد کرد؟

  2-     آیا امکان تهیه کاربرگ وجود دارد؟

  3-     آیا سستم می تواند گزارش حساب سود و زیان، ترازنامه ، سود و زیان انباشته و گردش وجوه نقد را – حداقل گزارش حساب سود و زیان و ترازنامه را ( نه سند سود و زیان و تراز اختتامیه) – به صورت حسابی یا مرحله ای ( پله ای)، برابر صورتهای مالی پیشنهادی در نشریه 137 سازمان حسابرسی تهیه کند؟

  4-     چگونه می توان با انتخاب متن ( سند، دفتر روزنامه، ...) چه به صورت جزیی (کلمه یا سطر) یا کلی، فونت به کار رفته را بر اساس نوع، اندازه و رنگ  مشخص  و یا تغییر داد؟

  5-     Undo   و Redo   در تایپ اسناد  چگونه انجام می شود؟

  6-     شماره مبنا در اسناد و گزاشات چیست؟

  7-     چگونه می توان تغییرات لازم را در چاپ گزارشات ، در ابعاد جداول و فونت متن آنها به وجود آورد؟

  8- چگونه     در تراز آزمایشی 8 ستونی، تراز افتتاحیه ( به خصوص زمانی که با تاسیس شرکت برای اولین بار برای آن تراز اولیه تهیه می شود )   در ستون های اول و دوم  وارد و منعکس می شود؟

   

  شاد و سربلند باشید

   
  momeni
  کاربر ارشد
  کاربر ارشد

  --
  30 مرداد 1391 11:34 ق.ظ
  سلام

  پاسخ موارد 1 تا 4 منفی است.

  5. در تایپ شرح به صورت استاندارد Undo وجود دارد - همان امکانات Windows در اختیار می‌باشند. به صورت کلی در Windows دوبار انجام Undo به معنی Redo است. این با Ctrl+Z یا Alt+Backspace یا انتخاب گزینه مربوط از منویی که با RightClick در دریچه شرح ظاهر می‌شود میسر است. در کل سند، (یعنی با توجه به کل داده‌هایی که در سند درج شده نه فقط آنچه تایپ شده است)، امکاناتی برای انصراف از آخرین تغییر انجام شده در کل سند یا در سطر تحت مکان‌نما وجود دارند. اینها با انتخاب گزینه مناسب از منویی که در کنار تکمه بازخوانی (Refresh) قرار داده شده است میسر می‌باشند.

  6. شماره مبنا یک شماره تصادفی (Random) و غیر تکراری است که توسط سیستم برای شناسایی هر سند تعیین می‌شود. همانطور که می‌دانید با درج اسناد جدید در بین اسناد قبلی یا تغییر تاریخ یا تغییر مستقیم شماره یا حذف اسناد قبلی، شماره اسناد سیستم تغییر می‌کنند - به صورتی که شماره اسناد همواره به صورت متوالی باقی بمانند. به همین دلیل شماره سند برای شناسایی یک سند داده معتبری نیست. در تمام این تغییرات، شماره مبنای سند بدون تغییر باقی می‌ماند و با دراختیار داشتن این شماره، شما همواره می‌توانید سندی که در ابتدا تنظیم نموده‌اید را در آینده شناسایی نمایید یا به آن دسترسی داشته باشید.

  7. این تغییرات در تعریف فرم‌های نمایش و چاپی میسر است. این امکانات در سیستم اصلی ما وجود دارد و در هدیه موجود نیست.

  8. هر سند، دارای "نوع" است با حالت‌های عادی، افتتاحیه، اختتامیه و سود و زیان. گردش و مانده ناشی از اسناد "افتتاحیه" در تراز 8 ستونی به عنوان افتتاحیه منعکس می‌شوند.

  ارادت
  shapour
  کاربر
  کاربر

  --
  18 شهریور 1391 09:35 ق.ظ
  سلام
   با تشکر از زحمات شما،
  چطور در سیستم حسابداری نوسا تهیه کار برگ و صورتهای مالی، به ویژه گزارش سود و زیان و ترازنامه ، که حتا در برخی از نرم افزارهای درجه 2 و 3 پیش بینی شده است، در نظر گرفته نشده است.
   شاد و سربلند باشید
  تگ ها:
  molaei
  کاربر پیشرفته
  کاربر پیشرفته

  --
  18 شهریور 1391 10:41 ق.ظ
  با سلام و عرض ادب خدمت شما

  دوست گرامی، شاید حق با شما باشد؛ اما بنده دو مطلب به ذهنم می رسد که عرض می کنم:

  اول: گمان نمی کنم در یک نرم افزار با امکان تعریف کدینگ دلخواه حساب ها در یک ساختار درختی 20 سطحی و امکان درج 5 سطح تفصیلی شناور (که آن هم در یک ساختار درختی 20 سطحی تعریف می شود) - به همراه امکان جابجایی حساب ها در بین سطوح و حتی بین سرگروه ها - و حتی امکان تغییر تعداد سطوح حساب ها پس از ثبت اسناد و ... ارائه صورت های مالی و سایر گزارشاتی که اشاره فرمودید کار چندان ساده ای باشد. زیرا همان طور که می دانید، محتوای این گزارشات به شدت وابسته است به ساختار کدینگ و محل قرارگیری کدهای حساب خاص.

  دوم: گزارشاتی که شما اشاره فرمودید، مربوط به حوزه "حسابداری مدیریت" است. که مخاطبش - قیمتش - تعریفش و ... با سیستم مالی یکپارچه نوسا، که مربوط به حوزه "حسابداری مالی" است، تفاوت دارد. حداقل ما در حوزه نرم افزار، بین این دو تفاات قائلیم. هر چند نرم افزارهایی هم هستند که در تمام زمینه ها فعالیت می کنند. که البته بنده صلاحیت اظهار نظر در مورد سایر سیستم ها را ندارم.
  saadat
  کاربر پیشرفته
  کاربر پیشرفته

  --
  18 شهریور 1391 11:05 ق.ظ
  با سلام خدمت دوستان  و تشکر از شما جناب شاپور بابت شرکت در مباحث و سپاس از جناب مولایی بابت پاسخ منطقیشون
  یک نکته نیز بنده به ذهنم رسید که خدمتتون بگم: هدف از ارائه صورتهای مالی نظیر ترازنامه  و سود وزیان چیست؟ آیا یک فرمت نمایشی صرف  برای شما کفایت می‌کند؟ یعنی شکل ظاهری که صرفا در استانداردهای حسابداری پیشنهاد شده نا قانون الزامی و این شکل و شمایل عرف شده  ولی در هیج کجا الزامی در شکل وجود ندارد بلکه در ساختار آن و موارد تحت پوشش و حسابهای دخیل در آن الزام وجود دارد. اگر فقط حالت نمایشی برای شما کافی است که نرم افزاری که صرفا صورت مالی را نمایش می‌دهد  بیشتر نرم افزار تجاری برای جلب مشتری است نه نرم افزار تخصصی حسابداری
  اگر نه صرفاٌ برای شما فرمت ظاهری کفایت نمی‌کند  و دنبال تجزیه و تحلیل  هستید، دنبال تهیه نسبت های مالی، دنبال آمارها و ارقام‌ها و کلی فرمول برای تحلیل این گزارش های مالی، در این صورت شما تنها با یک سیستم مالی نمی‌توانید به خواسته خود برسید بلکه سیستم حسابداری مدیریت نیاز دارید که یکی از کارهای آن تهیه صورتهای مالی است، به هر حال خرید سیستم حسابداری مالی و سیستم حسابداری مدیریت جدا از ملاحظاتی که در این بحث نمیگنجد هزینه بر نیز می باشد.
   اما ما برای شما پیشنهاد بهتری داریم از سیستم حسابداری نوسا استفاده نمایید از خروجی به اکسل آن  بهره جویید و با کمک نرم افزار اکسل که در ایران رایگان و بدون محدودیت است،  استفاده نمایید هم صورتهای مالی خود را داشته باشید هم تجزیه و تحلیل آن را.
  با تشکر
  آموزش حسابداری با نگرش سیستمی Accplus.blog.ir
  shapour
  کاربر
  کاربر

  --
  18 شهریور 1391 08:41 ب.ظ
  با درود بر شما

  پیچیدگی هایی که  از آن نام بردید درست است، اما حیف است که نرم افزار شما با امکانات بسیاری که داراست، دست کم ترازنامه و صورت سود وزیان را  که از صورت های مالی اصلی شناخته می شود و حاوی  ماحصل فعالیت های یک دوره مالی  با به کار گیری آن همه امکانات ارایه  شده است ، در بر نداشته باشد.

  فکر می کنم  با در نظر گرفتن پیش فرض هایی معین  ( در سیستم کدینگ حساب ها )  - و البته  زحماتی نه چندان اندک - به توان به این مهم در شکلی متعارف دست یافت.
                                                                          با آرزوی موفقیت بسیار  شاد وسر بلند باشید
  shapour
  کاربر
  کاربر

  --
  27 آذر 1391 03:33 ب.ظ

   

  با سلام و خسته نباشید

   بسیار ممنون می شوم به پرسش های زیر در مورد نرم افزار هدیه نوسا پاسخ دهید:

   الف – بخشی از عملیات مالی انجام شده است ، ولی عمل پشتیبان گیری صورت نگرفته است:

  1-      اگر فایل اجرایی حذف شود، و دوباره نصب شود . آیا می توان (  با ارتباط مجدد  با فایل اطلاعاتی)، عملیات گذ شته را  ادامه یابد؟

  2-      اگر فایل اجرایی و فایل اطلاعاتی حذف شوند، آیا می توان بانصب  مجدد فایل اجرایی ، عملیات جدیدی را از ابتدا با نام سیستم اطلاعاتی جدید ( نام جدید شرکت )  شروع کرد؟

  3-      در صورتی که مورد 2 اامکان پذیر نباشد ، آیا  برای شروع عملیات جدید ( با سیستم اطلاعاتی  جدید  ) باید  برنامه   SQL Server  را نیز حذف کرد ، تا با نصب مجدد همه ی آنها بتوان عملیات جدیدی را  ازا بتدا آغاز کرد؟

  4-      اصولا" چگونه می توان عملیات جدیدی را با سیستم اطلاعاتی تازه و پایگاه اطلاعاتی جدید ( جدا  و با حذف  سیستم  گذ شته)  شروع کرد؟

  5-      اگر  SQL Server  حذف گردد فایل اطلاعاتی هم خود به خود حذف می گردد؟ اگر فایل اطلاعاتی  حذف نمی شود، آیا با نصب مجدد SQL Server ، دوباره فایل اطلاعاتی     فعا ل میگردد؟

   

  ب – بخشی از عملیات مالی انجام شده،  و عمل پشتیبان گیری صورت گرفته است:

  1- اگر فایل اجرایی، فایل اطلاعاتی و  SQL Server  حذف شوند، آیا می توان با نصب مجدد فایل اجرایی و SQL Server، عملیات مالی را ادامه داد؟  

  2 – اگر فایل اجرایی حذف شود، می توان با نصب مجدد این فایل و بازیابی فایل پشتیبان، عملیات را ادامه داد؟

  3- اگر فایل اجرایی و SQL Server  حذف شود، آیا می توان با نصب مجدد آنها و با بازیابی فایل پشتیبان، عملیات گذشته را ادامه داد؟   

                                                                             با سپاس از پاسخ های شما

  Sadri
  کاربر با تجربه
  کاربر با تجربه

  --
  27 آذر 1391 04:27 ب.ظ
  با عرض سلام واحترام ،
  الف :
  1. از طریق منوی عملیات موجود در Admin و انتخاب گزینه معرفی مستقیم فایل.
  2.تام سیستم اطلاعاتی نباید تکراری باشد "همان ایجاد سیستم اطلاعاتی جدید "
  3.برای ایجاد سیستم اطلاعاتی جدید نیازی به حذف SQL نیست .
  4.؟؟
  5. با حذف SQL اطلاعات شما پاک نمی شود ((به عنوان مثال آیا شما نرم افزار ADob را پاک کنید فایل های PDF نیز حذف می شوند ؟؟ خیر ))
  ب:
  1.اگر فایل اطلاعاتی شما از هارد پاک شود با نصب نرم افزار و SQL قابل بازیابی نیست ،
  2.بله
  3.بله
  با تشکر
  molaei
  کاربر پیشرفته
  کاربر پیشرفته

  --
  28 آذر 1391 08:39 ق.ظ
  با سلام و عرض ادب خدمت شما سرور گرامی

  ضمن تشکر از پاسخ کامل جناب آقای صدری عزیز
  خلاصه پاسخ سوالات شما
  بخش الف) چون پشتیبان تهیه نکرده اید، اگر فایل های اطلاعاتی شما حذف نشده باشد، همه کارهایی که فرمودید ممکن است. اگر حذف شده باشد فقط می توانید یک پایگاه جدید بسازید و داده های قبلی اتان را از دست خواهید داد.

  بخش ب) چون پشتیبان تهیه کرده اید، پاسخ همه سوال ها مثبت است. در واقع همه حالت ها ممکن خواهد بود.
  shapour
  کاربر
  کاربر

  --
  02 بهمن 1391 10:05 ق.ظ

   با سلام و خسته نباشید

   در صورتیکه بخواهیم از نرم افزار هدیه  برای آموزش نیز استفاده کنیم ، لطفا" موارد ریر را راهنمایی بفرمایید:

  1-      آیا می شود یک سال مالی را به چند دوره یک ماهه یا چند ماهه تقسیم کرد و در هر یک از این دوره ها عملیات مالی مستقلی را از ابتدا تا انتها ( از تراز افتتاحیه تا تراز اختتامیه )  انجام داد؟

  2-      چگونه می توان تمام یا قسمتی از عملیات مالی  یک دوره را ( مثلا" اردیبهشت  را ) در دوره دیگری ( مثلا" تیر ماه ) کپی کرد و  سپس عملیات مالی را ( در صورت لزوم  با اصلاح حساب ها ) ، با  داده  های دیگری در این دوره   ادامه داد؟

  3-      آیا امکان ایجاد سیستم اطلاعاتی ( نام شرکت )  و پایگاه اطلاعاتی  جداگا نه برای هر یک از این دوره ها وجود دارد؟

                                                                             موفق باشید


  samaeenya
  کاربر با تجربه
  کاربر با تجربه

  --
  02 بهمن 1391 10:35 ق.ظ
  در جواب سوال اول:
  سال مالی 12ماهه می باشد و امکان این وجود ندارد که چندماهه تعریف کنید
  در جواب سوال دوم:
  این امکان در نسخه هدیه قابل استفاده نمی باشد
  در جواب سوال سوم:
  در نسخه هدیه فقط یک پایگاه اطلاعاتی می توان ایجاد کرد.

  Etemadi
  کاربر پیشرفته
  کاربر پیشرفته

  --
  02 بهمن 1391 10:37 ق.ظ
  سلام

  1- بله ، شما می توانید  اول ماه سند افتتاحیه و آخر ماه سند اختتامیه تنظیم کنید و دوباره اول ماه بعد سند افتتاحیه را از روی سند اختتامیه ماه قبل تنظیم نمائید .

  2- شما در این سیستم می توانید با کپی اسناد ماه قبل بصورت تک تک در ماه جدید یک یا چند سند تنظیم کنید ولی اگر اصلاح حساب انجام دهید تغییرات در تمام اسناد اعمال می شود .

  3-خیر

  با تشکر
  shapour
  کاربر
  کاربر

  --
  27 بهمن 1391 08:54 ب.ظ


     <!--[if gte mso 9]> Normal 0 unctuationKerning/> false false false ontGrowAutofit/> MicrosoftInternetExplorer4 <!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:612.0pt 792.0pt; margin:72.0pt 90.0pt 72.0pt 90.0pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} /* List Definitions */ @list l0 {mso-list-id:2106992760; mso-list-type:hybrid; mso-list-template-ids:1467639184 -1813853560 67698713 67698715 67698703 67698713 67698715 67698703 67698713 67698715;} @list l0:level1 {mso-level-text:%1-; mso-level-tab-stop:36.0pt; mso-level-number-position:left; text-indent:-18.0pt;} ol {margin-bottom:0cm;} ul {margin-bottom:0cm;} --> <!--[if gte mso 10]>  با سلام و خسته نباشید

   لطفا" در موارد زیر راهنمایی بفرمایید:

  <!--[if !supportLists]-->1-      <!--[endif]-->آیا برای سا ل مالی 1392 هم می توان از سیستم هدیه نوسا جاری ( 1391 ) استفاده کرد؟

  <!--[if !supportLists]-->2-      <!--[endif]-->به منظور آموزش  و تمرین می توان سال مالی مورد نظر را سال های قبل از سال 1391 برای انجام عملیات حسابداری  انتخاب کرد  و عملیات مالی مورد نظر را در آنها انجام داد؟

  <!--[if !supportLists]-->3-      <!--[endif]-->در این موارد می توان برای هر سال سیستم کدینگ خاص و مستقلی تعریف کرد؟

  <!--[if !supportLists]-->4-      <!--[endif]-->در این موارد  آیا  تغییر سال مالی  از طریق انتخاب گزینه عملیات  ← اصلاح مشخصات سیستم اطلاعاتی ← تغییر در " تاریخ شروع عملیات مالی " انجام می شود؟

                       

                                                                               با تشکر از زحمات شما

  molaei
  کاربر پیشرفته
  کاربر پیشرفته

  --
  28 بهمن 1391 09:34 ق.ظ
  با سلام و عرض ادب خدمت شما کاربر گرامی

  1- بله - در بخش درباره هدیه پاسخ شما داده شده است: "نسخه 3/05 نرم‌افزار فقط تا تاريخ 1392/06/31 به صورت كامل كار مي‌كند و پس از آن فقط براي اخذ گزارش قابل استفاده خواهد بود." حتما قبلا از آن تاریخ نسخه جدید هدیه از طریق همین سایت در دسترس خواهد بود. کافی است اقدام به ارتقای نسخه نمایید.
  2- بله - کافی است در بخش مدیریت هدیه، منوی عملیات، اصلاح مشخصات پایگاه اطلاعاتی، تاریخ شروع سال مالی را به سال دلخواه خود تغییر دهید.
  3- خیر - ساختار کدینگ حساب و تفصیلی ها بین سال های مختلف مشترک خواهد بود.
  4- برای تغییر سال مالی کافی است در سیستم هدیه - منوی سیستم - تغییر سال مالی - انتخاب سال مورد نظر - تصویب
  Sadri
  کاربر با تجربه
  کاربر با تجربه

  --
  28 بهمن 1391 09:45 ق.ظ
  با عرض سلام و احترام ،
  1. بله
  2.تنها محدوديتي كه نرم‌افزار هديه نوسا XP بر روي داده‌ها اعمال مي‌كند مربوط به تعداد اسناد و رخدادهاي مالي (سطرهاي اسناد) است. حداكثر 3 سند در هر روز، 300 سند در هر سال مالي و 2000 سطر سند در هر سال مالي قابل درج مي‌باشند.
  3.خیر ( شما تنها قادر به ایجاد یک پایگاه هستید)
  4.بله
  با تشکر
  shapour
  کاربر
  کاربر

  --
  19 اسفند 1391 01:48 ب.ظ

  <!--[if gte mso 9]> Normal 0 unctuationKerning/> false false false ontGrowAutofit/> MicrosoftInternetExplorer4 <!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:612.0pt 792.0pt; margin:72.0pt 90.0pt 72.0pt 90.0pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} --> <!--[if gte mso 10]> با سلام و خسته نباشید

   بسیار ممنون خواهم شد اگر در موارد زیر راهنمایی بفرمایید:

   1- چگونه می توان حسابهایی را که  بر حسب کد و عنوان حساب  در اکسل Excel   ثبت شده است  در درخت حسابها  کپی کرد؟

   اگر کپی و انتقال  کد حسابها  امکان پذیر نیست  آیا  کپی عناوین حسابها  امکان پذیر است ؟

  2- چگونه می توان تمام یا بخشی از حسابهایی را که  ( کد و عنوان حساب آنها) در درخت حسابها  وجود دارد ، در محل دیگری از درخت حسابها ( مثلا" به عنوان   زیر بخش های کد حساب  دیگری )  کپی کرد ؟ به عنوان مثال حسابهای معین یک حساب کل را به عنوان  حسابهای معین یک حساب کل دیگری نیز در نظر گرفت و آن  را کپی و ثبت کرد.

  بدیهی است منظور تغییرات پیش از ثبت اسناد می باشد.

                                                                                   موفق و پایدار باشید


  Sadri
  کاربر با تجربه
  کاربر با تجربه

  --
  19 اسفند 1391 01:59 ب.ظ
  با عرض سلام و احترام ،
  1. نیاز به آشنایی با کانورت اطلاعات دارد که طبیعطا توسط کارشناسان نوسا امکان پذیر است .
  2. این آیتم را از طریق " کشیدن و رها کردن " حسابها از - درخت حساب ها به جدول حسابها - به راحتی امکان پذیر است .


  توجه : جابجایی حساب ها و تفصیلی ها ، تغییر کد و نام آنها در صورت ثبت اسناد نیز امکان پذیر است .
  با تشکر
  Sadri
  کاربر با تجربه
  کاربر با تجربه

  --
  19 اسفند 1391 02:08 ب.ظ
  همچنین مطالعه لینک زیر مفید خواهد بود : http://accsupport.nosa.co...v/topic/Default.aspx
  با تشکر
  Sadri
  کاربر با تجربه
  کاربر با تجربه

  --
  19 اسفند 1391 02:11 ب.ظ
  ارسال توسط saadat در 15 اسفند 1391 09:17 ق.ظ
  7-    امکان اصلاح ساختار کدینگ حساب‌ها و تفصیلی‌ها ( تغییر نام، تغییر کد، جابجایی در کدینگ)
  با تشکر
  shapour
  کاربر
  کاربر

  --
  28 اردیبهشت 1392 09:23 ق.ظ
  <!--[if gte mso 9]> Normal 0 unctuationKerning/> false false false ontGrowAutofit/> MicrosoftInternetExplorer4  <!--[if gte mso 9]> Normal 0 unctuationKerning/> false false false ontGrowAutofit/> MicrosoftInternetExplorer4

  <!--[if gte mso 9]> Normal 0 unctuationKerning/> false false false ontGrowAutofit/> MicrosoftInternetExplorer4

  <!--[if gte mso 9]> <!--[if gte mso 9]> Normal 0 unctuationKerning/> false false false ontGrowAutofit/> MicrosoftInternetExplorer4

  <!--[if gte mso 9]> با سلام و خسته نباشید،

  1- چگونه می توان درخت حسابها ( سیستم کدینگ حسابها  ) را به طور کامل و به صورت یک مجموعه به  Excel   منتقل کرد ؟

  با توجه به این که گزینه " نمایش اطلاعات در جدول Excel  " هر بار تنها جدولی از جزیی از اطلاعات را منعکس می کند.

  2- چگونه می توان در هرمرحله از عملیات حسابداری ، کل اطلاعات حسابداری تا آن مقطع را، یا کل اطلاعات حسابداری هر دوره را  ( اسناد حسابداری، دفتر روزنامه، دفاتر کل و صورتهای مالی تنظیمی را ) به صورت یک مجموعه در فایلی ذخیره و آرشیو کرد، تا  در صورت لزوم درهر زمان بتوان آنها را در همان کامپیوتر ، یا با ذخیره آنها در CD  و یا فلش در هر کامپیوتر دیگری ( بدون نصب نوسا و SQL Server   د ر آنها ) تنها برای  مشاهده و بازبینی  فراخوانی کرد؟

                                                                                     شاد و سربلند باشید

   

  <!--[if gte mso 9]>  
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
  صفحه 1 از 3123 > >>