چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 12 شهریور 1393 10:22 ق.ظ توسط samaeenya
بازیابی اطلاعات
�12 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
shapour
کاربر
کاربر

--
13 شهریور 1391 10:18 ق.ظ

   با سلام

  برای تعویض ویندوز، فایل نوسا را (AccXPClt-Grift) بدون استفاده از پشتیبان ،  به فلاش منتقل کردم . پس از نصب ویندوز ( و SQL) و انتقال اطلاعات فلاش به کامپیوتر ، با باز کردن فایل نوسا  و اتصال به سیستم هدیه نوسا ، پیغام خطا می دهد که " سییستم اطلاعاتی نصب نشده است، به بخش مدیریت ... " بروید و یکی ازگزینه های ایجاد سییستم  اطلاعاتی را .... انتخاب کنید.

  چگونه می توان سیستم اطلاعاتی گذشته را بازیابی و عملیات گذشته را ادامه داد؟

                                                                                      از راهنمایی شما بسیار سپاسگزارم.

  momeni
  کاربر ارشد
  کاربر ارشد

  --
  13 شهریور 1391 11:24 ق.ظ
  سلام

  این فایل که شما اشاره فرمودید، فایل اجرایی برنامه است. داده‌ها را چه کرده‌اید؟ مبحث "تغییر محل فیزیکی فایل‌ها" را در مستند زیر ملاحظه فرمایید

  http://accsupport.nosa.co...%3d&tabid=64&mid=385

  mtd200913
  کاربر جدید
  کاربر جدید

  --
  31 شهریور 1392 08:35 ق.ظ
  چگونه فایلهایی که در سال 75 با سه فرمت ndf dot not ذخیره می کردید و تحت داس بود را می توانیم بصورت اکسل یا اکسس دربایوریم
  Sadri
  کاربر با تجربه
  کاربر با تجربه

  --
  31 شهریور 1392 11:53 ق.ظ
  با عرض سلام و احترام ،
  فکر میکنم پاسخ سوال شما را در دو پست قبلی اساتید بنده خدمتتان داده باشند . لطفا برای پیگیری پاسخ خود به همان پست های قبلی مراجعه فرمایید .

  http://accsupport.nosa.co...v/topic/Default.aspx


  با تشکر
  shapour
  کاربر
  کاربر

  --
  01 بهمن 1392 04:01 ب.ظ
  <!--[if gte mso 9]> Normal 0 unctuationKerning/> false false false ontGrowAutofit/> MicrosoftInternetExplorer4 با سلام و خسته نباشید

   1- عملیات مالی با نرم افزار هدیه ( با SQL Server 2000   ) انجام شده است.

   2- پیش از تعویض ویندوز فایل پشتیبان تهیه شده است.

   3 – بعد از نصب ویندوز ( XP) ، برای اجرای برنامه دیگری  SQL Server 2008 – R  نصب شده است.

  پرسش این است :

    برای بازیابی اطلاعات گذشته ، لازم است SQL Server 2000 نیز مجددا"  نصب شود ؟ یا با SQL Server 2008-R   نیز می توان اطلاعات گذشته را بازیابی و به عملیات ادامه داد.

    لطفا" برای این کار  روش بهتر را بیان نموده و  اقدامات  اصلاحی  لازم را شرح دهید.

                                                                                                  بسیار سپاسگذارم<!--[if gte mso 9]>
  saadat
  کاربر پیشرفته
  کاربر پیشرفته

  --
  01 بهمن 1392 05:20 ب.ظ
  با سلام خدمت شما جناب شاپور؛
  فایل پشتیبان تهیه شده توسط شما با SQL Server 2000 می‌باشد و قابل بازیابی با SQL Server 2000 و نسخه های بالاتر از جمله SQL Server 2008  می‌باشد.
  ولیکن  از نسخه های بالاتر sql ؛ به نسخ پایین تر قابل بازیابی نخواهد بود یعنی اگر در شرایط فعلی پشتیبان بگیرید دیگر نمی‌توان در sql 2000 بازیابی نمود.
  آموزش حسابداری با نگرش سیستمی Accplus.blog.ir
  shapour
  کاربر
  کاربر

  --
  02 بهمن 1392 09:11 ق.ظ
  <!--[if gte mso 9]> Normal 0 unctuationKerning/> false false false ontGrowAutofit/> MicrosoftInternetExplorer4 با درود و تشکر از پاسخ شما

    آیا می توان  SQL 2000را نیز نصب کرد و عملیات مالی با هدیه نوسا و همچنین پشتیبان گیری و بازیابی از آتها  را با همین SQL 2000 انجام داد، آیا مشکل وتداخلی با SQL 2008-R  بوجود نمی آید ؟

                                                                                     شاد و سر بلند باشید

  <!--[if gte mso 9]>
  samaeenya
  کاربر با تجربه
  کاربر با تجربه

  --
  02 بهمن 1392 09:38 ق.ظ
  با سلام خدمت شما
  زماني كه Sql server2008R2 نصب بر روي سيستم داريد بك آپ اطلاعاتي شما از SqlServer2008R2 گرفته شده باشد.بر روي سيستمي كه Sql Server2000 نصب مي كنيد امكان بازيابي اطلاعات نمي باشد.
  kermanshahi
  کاربر
  کاربر

  --
  02 بهمن 1392 10:08 ق.ظ
  با سلام

  شما می توانید SQL 2000 و SQL 2008 R2 را همزمان روی سیستم داشته باشید ولی یکی را بصورت Default Instance نصب کنید و سپس دیگری را بصورت Instance Name نصب کنید . با توجه به اینکه نرم افزار نوسا با SQL  که بصورت Default نصب شده است ، کار می کند. بنابراین SQL 2008 R2 که نصب کرده اید اگر بصورت Default نصب شده باشد SQL2000 Desktop Engine  را بصورت  Default نمی توانید نصب کنید , ولی اگر SQL 2008 R2  که نصب کرده اید بصورت Instance Name  نصب شده است می توانید SQL 2000 Desktop Engine را از روی CD نوسا نصب کنید .

  با توجه به اینکه بکاپ های شما با SQL 2000 گرفته شده است چه SQL 2000 و یا SQL 2008 R2  نصب کنید در هر صورت بازیابی خواهد شد.
  shapour
  کاربر
  کاربر

  --
  01 اسفند 1392 09:19 ق.ظ
  <!--[if gte mso 9]> Normal 0 unctuationKerning/> false false false ontGrowAutofit/> MicrosoftInternetExplorer4   با سلام و خسته نباشید

  1-     عملیات مالی انجام شده است.

  2-     از این عملیات پشتیبان تهیه شده است.

  3-     ویندوز عوض شده است و همراه آن نام کامپیوتر و نام کاربری ( کاربر)  تغییر یافته است.

  4-     پشتیبان بازیابی شده است . با بازیابی ، برای ورود وتنظیم سند جدید یا اصلاح اسناد پیغام " شما به عنوان کاربر مستقل تعریف نشده اید " داده می شود.

    پرسش این است:

  1-     چگونه می شود نام  کامپیوتر و نام کاربری ( کاربر )   قدیم را ( که فراموش شده است ) بدست آورد و بازیابی کرد تا جایگزین نام کامپیوتر و کاربری جدید برای ادامه عملیات شود ؟

  2-     یا این که:  بتوانم نام کاربری ( کاربر)  جدید را جایگزین نام کاربری قدیم کنم تا بشود عملیات را با نام کاربری جدید ادامه داد؟

  ( توضیح آنکه از سیستم برای عملیات آموزشی استفاده شده است)  .                                                         

   

                                                                               از پاسخ شما بسیار متشکرم

   

  <!--[if gte mso 9]>
  Sadri
  کاربر با تجربه
  کاربر با تجربه

  --
  01 اسفند 1392 11:23 ق.ظ
  با عرض سلام و احترام ،
  منوی سیستم ---------> تعریف کاربران و امکانات آنها ----------> یک سطر جدید توسط گزینه "+" یا دکمه "Insert" ایجاد کنید ----------> در ستون "نام در ویندوز" در سطر جدید دکمه اینتر را بزنید -------> با موس دکمه سه نقطه را بزنید --------> در پنجره ظاهر شده گزینه Advanced -------> در صفحه جدید گزینه Find now -------> انتخاب کاربر مورد نظر از قسمت پایین صفحه و Ok نمودن تمامی پنجره ها --------> و در آخر نیز مجاز و غیر مجاز نمودن امکانات مورد نظر و تصویب پنچره کاربران و امکانات آنها .
  با تشکر
  shapour
  کاربر
  کاربر

  --
  10 شهریور 1393 08:39 ب.ظ
  <!--[if gte mso 9]> Normal 0 unctuationKerning/> false false false ontGrowAutofit/> MicrosoftInternetExplorer4 با سلام و خسته نباشید

  1-       فایل اجرایی نسخه جدید 405 نصب شده و با نصب آن این فایل جایگزین نسخه 403 گردیده است.

  2-       پایگاه حاوی تعاریف پایه سسیستم نصب شده است.

  3-       اما وقتی در منوی عملیات گزینه " ایحاد  سیستم اطلاعاتی با معرفی مستقیم فایل ها " را انتخاب کرده و فایل اطلاعاتی مربوط  در سیستم اطلاعاتی قبلی ( نسخه 403 ) را باز خوانی می کنیم، با پیغام خطای " فایل مزبور  احتمالا" مربوط به سیستم اطلاعاتی دیگری است که از قبل به سیستم معرفی شده است " مواجه می شویم.

   چگونه می توان سیستم اطلاعاتی قبلی را به سیستم نسخه جدید منتقل و باز خوانی کرد؟

                                                             با تشکر بسیار از راهنمایی شما    

   

  <!--[if gte mso 9]>
  samaeenya
  کاربر با تجربه
  کاربر با تجربه

  --
  12 شهریور 1393 10:22 ق.ظ
  با سلام خدمت شما
  ابتدا يكبار حذف سرور از اين رايانه را انتخاب كنيد و از منوي سيستم بر روي پایگاه حاوی تعاریف پایه سسیستم كليك كنيد و در نهايت ازمنوي سيستم ---- > تبديل يك سيستم اطلاعاتي به نسخه جاري نرم افزار را كليك كنيد و به نسخه 405 تبديل مي شود.
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.