چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 04 اسفند 1394 11:06 ق.ظ توسط Javid
پرسش های عمومی
�51 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
صفحه 3 از 3 << < 123
مولف پيغام ها
shapour
کاربر
کاربر

--
31 فروردین 1393 07:18 ب.ظ


 با سلام و آرزوي موفقيت بسيار  براي شما در سال جديد

 آيا مي توان نسخه جديد را ( نسخه 4/03 ) با سيستم اطلاعاتي جديد ومستقل از سيستم اطلاعاتي گذشته ( نسخه 4/01 ) نصب كرد و از  ابتدا با طراحي سيستم كد ينگ حساب هاي جديد، عمليات مالي تازه اي را شروع كرد، و تنها از سيستم اطلاعات قبلي  - بر اساس فايل پشتيبان كه از آن تهيه شده است – براي بازخواني و گزارش گيري استفاده كرد؟

                                                                     شاد و سر بلند باشيد

Sadri
کاربر با تجربه
کاربر با تجربه

--
02 اردیبهشت 1393 08:22 ق.ظ
با عرض سلام و احترام ،
شما قادر نخواهید بود با یک یوزر و در یک ویندوز دو نسخه از نرم افزار را نصب کنید ، اما جدای از راه حل این موضوع ، آیا امکان دارد دلیل این امر را بفرمایید ؟ تا شاید راه حل بهتری بدست آورد .
با تشکر
shapour
کاربر
کاربر

--
07 اردیبهشت 1393 08:46 ق.ظ

 با سلام و تشكر از توجه شما

 از آن جا كه  سيستم حسابداري نوسا جامع ترين و منعطف ترين ساختار در سيستم كدينگ حساب ها را ( اگر اغراق نباشد بين نرم افزار هاي حسابداري موجود ) داراست. و اين امر سيستم را قادر مي سازد تا بر اساس آن،  اشكال متنوعي از سيستم هاي هزينه يابي مانند : هزينه يابي واقعي، هزينه يابي نرمال، هزينه يابي برنامه اي ( استاندارد ) با هزينه هاي كامل و يا  هزينه هاي مستقيم ( متغير ) طراحي و اجرا شوند، لذا اين جانب با استفاده آموزشي و پژوهشي از هديه نوسا  در نظر دارم با انجام عمليات حسابداري مربوط  نمونه هايي از سيستم هاي هزييه يابي را با سيستم حسابداري نوسا  و هر بار با تنظيم تعدادي سند هاي  حسابدار ي و با  كدينگ هاي متناسب با آنها تست و اجراي آزمايشي كنم.

 از اين رو براي تهيه اين  ا لگو ها لازم است كه بتوان با توجه به نمونه ها ي  مورد نظر،  عمليات حسابداري مستقلي را براي هر يك از آنها  از ابتدا تا انتها بر اساس سيستم كدينگ خاص مربوط به هر يك از آنها ( به ويژه در مورد كدينگ مربوط به هزينه ها ) اجرا نمود.

در مورد پرسش ياد شده ، منظورم اين نبود كه دو نسخه 4/01 و 4/03  را همزمان به كار برم، بلكه مي خواستم از اطلاعات نسخه 01/4 تنها براي  بازيابي فايل پشتيبان و بازخواني و گزارش گيري از اطلاعات آن استفاده كنم.

                                                 شاد و سربلند باشيد

Sadri
کاربر با تجربه
کاربر با تجربه

--
11 اردیبهشت 1393 11:13 ق.ظ
عرض سلام و احترام ،
ممنون از توضیحات مفیدتان ،اما نکته ای که فرمودین در مورد بازیابی اطلاعات ، شما میتوانید نسخه 401 رو به 403 Upgrad کنید و گزارشات خود را از نسخه جدید یعنی 403 بگیرید .
با تشکر
shapour
کاربر
کاربر

--
21 تیر 1394 10:15 ق.ظ

با سلام

با انتخاب گزینه " درخت حساب ها "  و سپس انتخاب گزینه " تعریف ارتباط حساب با تفصیلی " برای هر حساب،  پنجره

" ارتباط حساب با تفصیلی ها "  باز می شود. کادر این پنجره بسیار کوچک و  فاقد گزینه های minimize   و maximize

است  و امکان مشاهده نام تفصیلی ها که ممکن است شامل بسیاری از زیر مجموعه های کد تفصیلی باشد به دشواری ممکن است .

چگونه می توان این پنجره را بزرگتر کرد؟                                                شاد و سربلند باشید

momeni
کاربر ارشد
کاربر ارشد

--
21 تیر 1394 10:39 ق.ظ
سلام

متاسفانه فرم این پنجره قابل تعریف و تغییر نیست. البته عرض ناحیه مربوط به نام تفصیلی 500 pixel تعیین شده است که به نظر ما کافی می‌آمده است. با این همه امکان تغییر عرض ستون‌ها به drag کردن خط جداکننده آنها (از ناحیه عنوان جدول) میسر است. همچنین از Scroll Bar افقی که در پایین پنجره وجود دارد هم برای حرکت دادن کل ستون‌های جدول می‌توان استفاده کرد.
13611369
کاربر جدید
کاربر جدید

--
09 مرداد 1394 12:39 ب.ظ
با سلام و عرض ادب و احترام
ضمن تشکر از نرم افزار هدیه نوسا هنگام استفاده از قسمت صدور سند حسابداری با مشکل زیر روبرو می شوم لطفا مرا را هنمایی کنیدپیشاپیش از شما کمال تشکر را دارم
شما به عنوان یک کاربر مستقل در سیستم تعریف نشده اید اختیارات شما از گروههای که در آنها هستید ناشی شده است در این شرایط درج شماره کاربر در داده های سستم میسر نیست
امکانی که نیاز به کار مستقل دارد تنظیم سند جدید در تاریخ دلخواه (قبل)-حسابداری
Javid
کاربر
کاربر

--
09 مرداد 1394 03:34 ب.ظ
با درود فراوان جهت بررسی و تنظیم اسناد مالی شما باید به عنوان کاربر شناخته شده برای نرم افزار معرفی شوید. برای انجام این کار لطفا از منوی سیستم ----> تعریف کاربران و امکانات آنها ----> با انتخاب علامت به علاوه ( مثبت ) قرمز رنگ یک سطر جدید کرده و با دابل کلیک در سلول نام در ویندوز، نام کاربری (user name ) خود را معرفی نمایید. در انتها تصویب نمایید و به فعالیت خود ادامه دهید.
shapour
کاربر
کاربر

--
18 آذر 1394 12:08 ب.ظ

با سلام و خسته نباشید

1-     1- چگونه می توان فاصله سطرها یا ردیف ها را مثلا" در سند حسابداری یا دفتر حساب افزایش داد تا متناسب با اندازه فونت عبارات شوند؟ مثلا" در دفتر حساب که ریز عملیات یک حساب در پائین دفتر فرا خوانی می شوند، عباراتی مانند تاریخ سند ، نوع سند، کد حساب، ...که  داخل ردیف ها  درج می شوند، به صورت ناقص و شکسه نشان داده می شوند.

2-    2-  چگونه می توان اندازه فونت ها را به طور متناسب تغییر داد؟

3-  3-   در نوار ابزار بالای صفحه ،عناوینی که به صورت شکل نشان داده شده اند( مانند: برگشت حساب، تعریف ارتباط حساب، حذف حساب، ...) بسیار کوچک اند. چگونه می توان آنها را به صورت بزرگتر و واضح تر نمایش داد؟

شاد و سربلند باشید

Sadri
کاربر با تجربه
کاربر با تجربه

--
22 آذر 1394 09:35 ق.ظ
عرض سلام و احترام ،
1. با تغییر سایز فونت بصورت خودکار عمل افزایش ارتفاع و عرض سطر ها انجام میشود .
2. از منوی تغییر سیستم برای تمام کاربران ، انتخاب قسمت مورد نظر از سمت چپ (فرم های نمایشی یا چاپی ) ،  انتخاب گزارش مورد نظر ، و در نهایت از سمت راست انتخاب فرم . لینک زیر را مطالعه بفرمایید
3. اشکال و آیتم هایی که بصورت عکس و تصویر وجود دارد قابل تغییر نیست .
با تشکر
lovesaz
کاربر جدید
کاربر جدید

--
04 اسفند 1394 10:35 ق.ظ
سلام خسته نباشید
چرا در قسمت خروج نمیشه مبلغ و وارد کرد
Javid
کاربر
کاربر

--
04 اسفند 1394 11:06 ق.ظ
با درود فراوان
لطفا قبل از طرح سوال کمی در انجمن مربوط به آن سوال، جستجو نمایید، به طور یقین به پاسخ خود خواهید رسید.
در رابطه با سوالتان ( که ارتباط دادن آن با موضوع اصلی این تاپیک سخت است و گویا مربوط به نرم افزار انبار و بحث ریالی کردن برگه های خروج کالا از انبار می باشد.) از ویژگی اصلی نرم افزار های استاندارد، تعیین بهای خروج کالا از انبار به واسطه الگوی مالی آن است. بدین صورت که با محاسبات بر روی مبالغ ورود های آن کالا به همراه تعداد آن تحت تاثیر روش تعیین بهای آن ( میانگین، فایفو، لایفو و ...) به دست می آید.
امیدوارم در مجموع پاسخ مناسب با سوالتان را داده باشم.
با سپاس
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
صفحه 3 از 3 << < 123