چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 27 بهمن 1399 02:40 ب.ظ توسط momeni
تنظیم زمان ثبت برگه درخواست و برگه خروج
�1 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
انتظاری
کاربر جدید
کاربر جدید

--
27 بهمن 1399 01:59 ب.ظ

  برای مشخص کردن کارایی انبار از زمان درخواست تا ثبت برگه خروج و تحویل کالا نیاز به نمایش ساعت ثبت برگه درخواست و برگه خروج داریم.باتشکر

  momeni
  کاربر ارشد
  کاربر ارشد

  --
  27 بهمن 1399 02:40 ب.ظ
  سلام

  اضافه کردن این زمان‌ها بدون گزارش‌دهی مناسب از آنها کمک زیادی نمی‌کند. از طرف دیگر در سیستم نوسا درخواست‌ها ممکن است به یکباره تحویل یا رسید نشوند. محاسبه‌ی کارایی زمان‌ها مستلزم مکانیزمی مشابه محاسبه‌ی رأس در زمان‌های تحویل و مقایسه‌ی آنها با زمان درخواست است. با توجه به این نکات پیاده‌سازی این مورد بسیار دشوار است. این مورد را "باز" می‌گذاریم تا بیشتر بررسی شود و اگر جنبه‌ی عمومی داشته باشد در ویرایش‌های بعدی به آن خواهیم پرداخت.

  ارادت
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.