چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 15 دی 1399 10:46 ق.ظ توسط momeni
کپی از دارایی درسال مالی گذشته
�1 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
m.r.hoseini
کاربر جدید
کاربر جدید

--
14 دی 1399 03:44 ب.ظ

  با سلام

  در هنگام کپی دارایی سال  مالی قبل جهت ایجاد دارایی جدید در همان طبقه و گروه (به علت انضباط در مدت زمان استهلاک و عمر مفید و .....)  به علت حفاظت از اطلاعات مالی سال قبل امکان کپی وجود ندارد.

  لطفا جهت حل این مشکل اقدام لازم صورت پذیرد

  momeni
  کاربر ارشد
  کاربر ارشد

  --
  15 دی 1399 10:46 ق.ظ
  سلام

  همین‌طور است که می‌فرمایید. مشکل در تاریخ شروع بهره‌برداری از دارایی مبداء است که قرار است به همان صورت کپی شود و ایجاد مشکل می‌کند. شاید بتوانیم در حین کپی در صورت وجود مشکل تاریخ شروع بهره‌برداری جدید و صحیح را از کاربر دریافت کنیم - اما در این دارایی‌ها امکان کپی سابقه پیش از مکانیزه و یا اولین رخداد افزایش بهای تمام شده وجود نخواهند داشت.

  ارادت
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.