چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 29 مهر 1399 12:25 ب.ظ توسط f.rabiezadeh
تعیین یکباره طرف حساب اختصاصی در رخدادهای اموال
�0 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
f.rabiezadeh
کاربر با تجربه
کاربر با تجربه

--
29 مهر 1399 12:25 ب.ظ

  با عرض سلام و ادب

  در مطلب پیشرو قصد داریم نحوه تعیین یکباره طرف حساب اختصاصی در رخدادهای اموال را اموزش دهیم:

  قبل از این کار لازم است طرف حساب های اختصاصی را در " قوانین طرف حساب رخدادهای دارایی "  در منوی تعریف ( قانون) تعریف کنیم.

  در اینجا آموزش تعریف طرف حساب های اختصاصی اموال  قرارداده شده است.

  لازم به ذکر است طرف حساب اختصاصی فقط برای رخدادهای افزایش بهای تمام شده ، الحاق یا تعمیر اساسی ، تعدیل و فروش قابل تعیین میباشد.

  جهت تعیین یکباره طرف حساب اختصاصی از منوی اموال ، فهرست رخدادهای دارایی ها را انتخاب میکنیم:

   

  سپس در پنجره باز شده ، در قسمت "" ارتباط با سند "" فقط سند نشده را انتخاب می نماییم و در قسمت "" انواع رخداد "" فقط رخدادهای افزایش بهای تمام شده ، الحاق یا تعمیر اساسی ، تعدیل و فروش را انتخاب میکنیم. و در نهایت تصویب می کنیم.

   

   

  درپنجره باز شده با انتخاب چند رخداد با هم، و انتخاب آیکون   میتوان به صورت خودکار طرف حساب اختصاصی را برای رخدادهای انتخاب شده تعیین کرد.

   

   

  در صورتی که برای یک نوع رخداد، قانون طرف حساب مناسب وجود نداشته باشد با خطای زیر مواجه می شویم:

   

   

  با انتخاب تکمه تصویب عملیات برای سایر رخدادها ادامه می یابد. و برای رخداد مورد نظر باید قانون مناسب را تعریف نماییم، و مجددا همین روند را اجرا نماییم.

  با تشکر

   

  پيوست ها
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.