چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 17 دی 1399 11:26 ق.ظ توسط momeni
درسترسی کاربران
�1 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
ehsan2002
کاربر جدید
کاربر جدید

--
17 دی 1399 09:11 ق.ظ

  با عرض سلام و خسته نباشید . با توجه به نیاز طبقه بندی کاربران، از یک کاربر اموال امکان اصلاح رخداد دارایی گرفته شده است، قرمز رنگ و غیر مجاز است اما تنظیم رخداد دارایی جدید سبز و مجاز است . منتها در هنگام ثبت رخداد جدید ، سیستم خطای سطح دستیابی کاربر به اطلاعات می دهد. به چه صورتی می توان دسترسی اصلاح رخداد دارایی را از یکی از کاربران سیستم گرفت اما بتواند رخداد دارایی جدید ثبت کند؟؟؟؟

  momeni
  کاربر ارشد
  کاربر ارشد

  --
  17 دی 1399 11:26 ق.ظ
  سلام

  ممنون از اطلاع‌رسانی

  رفتار سیستم باید قاعدتا به همان صورتی باشد که مورد انتظار شما است - اما یک اشکال در سیستم وجود دارد که منجر به رفتار مذکور شده است. این اشکال حتما در نخستین ویرایش بعدی سیستم رفع خواهد شد.

  ارادت
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.