چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 05 دی 1397 01:37 ب.ظ توسط مومنی
پشتیبان گیری هنگام خروج از برنامه نوسا
�1 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
m.abedi
کاربر جدید
کاربر جدید

--
05 دی 1397 11:40 ق.ظ
  آیا بهتر نیست هنگام خروج از برنامه نوسا ، پشتیبان گیری انجام گیرد ؟  اگر مثلا هارد کامپیوتر سوخت ، حداقل بک آپ آنرا در جای دیگر داشته باشیم . لازم به ذکر است ممکن است یک یکماه پیش بک آپ گرفته شده باشد و بعدا مجبور شویم دوباره اطلاعات را وارد کنیم؟
  مومنی
  کاربر ارشد
  کاربر ارشد

  --
  05 دی 1397 01:37 ب.ظ
  سلام

  پشتیبان خودکار روی همان هاردی که قرار است بسوزد تهیه شود؟
  مراقبت از داده‌ها و تهیه پشتیبان مرتب و در فواصل زمانی مناسب باید از دغدغه‌های اصلی کاربران باشد. به تجربه معلوم شده است که هر عملی که این دغدغه را کاهش دهد فقط برای کاربران "توهم" امن بودن داده‌ها و پشتیبان آنها را فراهم می‌کند. پشتیبان خودکار ممکن است با خطا مواجه شود و به این خطا دقت لازم صورت نگیرد. ضمن اینکه مجزا و متفاوت بودن هارد یا دستگاهی که پشتیبان در آن حفظ و ذخیره می‌شود نسبت به هارد یا دستگاه اصلی اهمیت زیادی دارد. در یک سیستم با تعداد کاربران بیشمار معلوم نیست که "خروج" از برنامه را باید چگونه و مثلا برای چه کاربری تشخیص داد. تهیه پشتیبان در سیستم نوسا به سادگی با انتخاب یک گزینه یا فشار یک تکمه انجام می‌شود.
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.