چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

شما مجاز به ايجاد پست جديد نمي باشيد.
موضوعات
�پاسخ
�بازديدها
�آخرين ارسال
2 پاسخ and 504 بازديدها گزارش از طرف حساب های برگه های هزینه �504 �2 آغاز کننده mahanairport با سلام و خسته نباشید حساب تنخواه در بعضی از برگه های هزینه به عنوان طرف حساب اختصاصی و در بعضی دیگر به عنوان طرف حساب عمومی استفاده شده است . چگونه میتوان گزارشی از رخدادهای هزینه سند نشده تهیه کرد که طرف حساب آنها حساب تنخواه با تفصیلی خاص باشد؟ (در سطرهای برگه های هزینه تفصیلی طرف بستانکار پر نشده است)
2 504
توسط momeniرفتن به آخرين ارسال
16 بهمن 1398 12:02 ب.ظ
2 پاسخ and 557 بازديدها برگشت هزینه �557 �2 آغاز کننده Arf با سلام چرا در برگه‌های برگشت هزینه‌ در مدیریت هزینه امکان استفاده از مرجع وجود ندارد؟
2 557
توسط Arfرفتن به آخرين ارسال
22 آبان 1398 02:00 ب.ظ
0 پاسخ and 871 بازديدها