چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 03 تیر 1402 08:43 ق.ظ توسط روزبه
خطا پیدا نشدن پایگاه اطلاعاتی
�5 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
arabi.kazem
کاربر جدید
کاربر جدید

--
29 خرداد 1402 08:38 ق.ظ

  باسلام

  بعد از نصب نوسا خوب کار می کرد و وقتی روز بعد سیستم روشن کردم وارد نمیشد و وقتی ادمین با دسترسی ادمین اجرا کردم پیغام زیر میده:

  فولدر حاوی فایل های پایگاه های اطلاعاتی یافت نشد. نام فولدر:

  C:\Users\...\Documents\Windows_Run_Ceneter_SIER\Data\

  درصورتی که من نوسا روی درایو D ریختم.

  نسخه نوسا 1109

  نسخه SQL 2016

  ممنون میشم راهنمایی کنید. 

  روزبه
  کاربر با تجربه
  کاربر با تجربه

  --
  29 خرداد 1402 11:05 ق.ظ

  یا سلام

  خطا اعلامی مشخص است... ممکن است شما صرفا نوسا را روی درایو جدید نصب کرده ولیکن داده از قبل در درایو C بوده و پاک کردید... ممکن است دوستان واحد پشتیبانی بتوانند کمک بهتری با اتصال ریموت کنند ولیکن اگر داده پاک شده... فایل پشتیبان مورد نیاز است.

   

  با ارادت

  arabi.kazem
  کاربر جدید
  کاربر جدید

  --
  30 خرداد 1402 04:27 ب.ظ

  سلام دوست عزیز

  برنامه مستقیماً روی درایو D شده (درهمان ابتدای نصب آدرس درایو D داده شده)

  روزبه
  کاربر با تجربه
  کاربر با تجربه

  --
  31 خرداد 1402 09:40 ق.ظ
  با سلام مجدد،

  همانطور که اعلام شد محل نصب برنامه با محل ذخیره داده پایگاه SQL می‌تواند متفاوت باشد... داده مورد نیاز قبلا در داریو C بوده و دیگر در دسترس نرم افزار نمی‌باشد.
  arabi.kazem
  کاربر جدید
  کاربر جدید

  --
  01 تیر 1402 10:26 ق.ظ

  ممنون از پاسختون

  یعنی می فرمایید من محل نصب SQl و نرم افزار نوسا را باید در یک درایو تعریف کنم؟

  روزبه
  کاربر با تجربه
  کاربر با تجربه

  --
  03 تیر 1402 08:43 ق.ظ
  زمانی که شما نرم افزار را نصب می کنید، به صورت پیش فرض تمامی پایگاه‌های داده جدید در مسیر فولدر سرور برنامه نوسا نصب می گردد. ولیکن اگر شما مسیر نصب متفاوتی برای نرم افزار قبل از نصب مجدد آن داشتید محل نصب پایگاه های قدیم sql تغییر نمی کنید و ممکن است شما برنامه را مجدد نصب کرده یا بروز کنید ولیکن sql پایگاه را در جای قدیم خود شناسایی کند.

  در رابطه با محل اعلامی وجود داده شما، من نمی دانم چرا داده شما از قبل در فولدر Windows_Run_Ceneter_SIER زیر my documents بوده.... با گشتن این محل اینترنت برای من تنها چند trojan را بازیابی می کند... ولیکن برنامه به دنبال پایگاه از پیش تعریف شده شما در این فولدر می گردد و آن را پیدا نمی کند.

  همانطور که اعلام شد ممکن است دوستان واحد پشتیبانی بصورت تلفنی بهتر بتوانند متوجه شوند که چه اتفاقی برای شما افتاده ولیکن عموما راه حل پایگاه پاک شده فایل پشتیبان می‌باشد.
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.