چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 27 آذر 1401 11:34 ق.ظ توسط j-esfahani
دسترسی های کاربران
�2 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
j-esfahani
کاربر پیشرفته
کاربر پیشرفته

--
26 آذر 1401 03:40 ب.ظ

  با سلام

  آیا امکان دارد بتوان از دسترسی های کاربران گزارش اخذ کرد؟

  پ.ن1 : این مطلب شاید بصورت درخواست "خروجی اکسل" مطرح شده بود که اگر باز بتوان از آن اکسل گرفت مطلوب خواهد بود اما با توجه به قابلیت هایی که نرم افزار در اخذ گزارشات محوری دارد آیا میتوان از دسترسی و کاربران و ارتباط ها و ... گزارش اخذ کرد ؟

  پ.ن2 : در عین حال در حال تحقیقات در مورد گروه های ویندوزی نیز هستیم اما ممکن است این پروژه موفق نباشد.

  با تشکر

  momeni
  کاربر ارشد
  کاربر ارشد

  --
  26 آذر 1401 05:47 ب.ظ
  سلام

  دسترسی‌های کاربران به صورت درختی و با ارث‌بری و با حالت‌های مجاز، غیرمجاز و تعیین نشده هستند. برای بازنمایی به صورت جدول (مثلا در گزارش عادی یا در اکسل) اصلا مناسب نیست. سرجمع هم برای آن قابل تعریف نیست و به همین دلیل دخلی به گزارش‌های محوری ندارد.
  روش صحیح برای تعیین دسترسی‌های کاربران همان گروه‌های Windows است. به صورتی که برحسب نقش اختیارات کاربران به صورت گروه‌هایی تعریف شود. هر کاربر در یک یا چند گروه عضو باشد و اختیارات را به ارث ببرد. توجه کنید که در این فرآیند موارد غیرمجاز اولویت دارند. کلیه‌ی اختیارات خود کاربر در این سناریو "تعیین نشده" خواهند بود. اگر پس از این سازوکار نیاز به تخصیص اختیارات موردی به کاربران باشد - به صورت کاملا استثنایی و محدود - برای هر کاربر موارد خاص به صورت مجاز یا غیرمجاز تعیین می‌شود.
  ارادت
  j-esfahani
  کاربر پیشرفته
  کاربر پیشرفته

  --
  27 آذر 1401 11:34 ق.ظ
  متوجه شدم
  ممنون از توضیحات کامل شما
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.