چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 12 آبان 1400 11:16 ق.ظ توسط momeni
ارتباط بخش با مرکز
�1 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
mahanairport
کاربر
کاربر

--
11 آبان 1400 01:40 ب.ظ

  با سلام و عرض ادب

  این شرکت از ابتدای سال از نرم افزار فروش نوسا برای دفاتر فروش خود استفاده کرده است تمامی نیاز ها توسط سیستم پاسخگو بوده به جز اینکه این دفاتر مشتریان خاص خود را دارند و به دلایلی ترجیح می دههند سایر دفاتر از نام مشتری مطلع نشوند در درخت تفصیلی ها تفصیلی را به بخش وابسته کردیم ولی در مراکز نمیتوانیم این کار را انجام دهیم .

  در ضمن در ارتباط با مراکز ، مرکز مربوطه به همان دفتر ارتباط داده شده ولی در ملاحظه درخت دفاتر می توانند مشتریان سایر دفاتر را ملاحظه نمایند.

  آیا این امکان وجود دارد که مرکز هم به بخش وابسته شود؟

  با تشکر 

  momeni
  کاربر ارشد
  کاربر ارشد

  --
  12 آبان 1400 11:16 ق.ظ
  سلام

  نکته‌ای که می‌فرمایید صحیح است ولی در پیاده‌سازی میسر نشد (محدودیت ترکیب موجودات وابسته یا مستقل از بخش). به همین دلیل در پاسخ فقط متاسفیم که میسر نیست.

  ارادت
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.