چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 26 مرداد 1400 06:42 ب.ظ توسط j-esfahani
صورت مغایرت های ذخیره شده
�2 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
j-esfahani
کاربر پیشرفته
کاربر پیشرفته

--
26 مرداد 1400 06:27 ب.ظ

  سلام

  پس ذخیره سطرهای تصفیه ، در فهرست صورت مغایرت ها ، آیا میتوان ریز سطرهای تصفیه مربوط به هر صورت مغایرت را جداگانه مشاهده نمود ؟

  انتظاری که داشتیم این بود که پس از ذخیره و ثبت تاریخ و شرح مربوطه ، بتوان این اطلاعات بصورت مجزا در گزارش ملاحظه کنیم .(بصورت ریز سطرها)

  پ.ن:دلیل این درخواست اینست که علاوه بر مغایرت صورت حساب های بانکی، از امکان تصفیه برای گزارشات دیگر استفاده کرد، به این منظور پس از تصفیه رخدادهای مورد نظر بتوان آنها را در گزارشی مجزا ذخیره کرد و سپس سطرهای مربوط به هر ذخیر را مشاهده نمود .

  momeni
  کاربر ارشد
  کاربر ارشد

  --
  26 مرداد 1400 06:33 ب.ظ
  سلام

  در فهرست صورت مغایرت‌های ذخیره شده امکان "ملاحظه ریز رخدادها و سطرها (Ctrl+Enter)" به همین منظور تعبیه شده است. کافی نیست؟
  j-esfahani
  کاربر پیشرفته
  کاربر پیشرفته

  --
  26 مرداد 1400 06:42 ب.ظ
  با ذره بین و Ctrl +enter هر کار کردیم نشد.اگر مسیر همین است که میفرمایید، باز انجام میدهیم، احتمالا یک جا را درست نرفته ایم.
  مجدد تست میکنم
  با تشکر
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.