چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 03 خرداد 1400 01:33 ب.ظ توسط momeni
شماره پلاک اموال
�2 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
mahanairport
کاربر
کاربر

--
28 اردیبهشت 1400 01:28 ب.ظ
  با سلام
  لطفا امکان الزامی بودن درج شماره پلاک در اموال را به سیستم اضافه نمایید
  متاسفانه عدم وجود این کنترل در سیستم بسیار مساله افرین شده است
  با تشکر
  mahanairport
  کاربر
  کاربر

  --
  03 خرداد 1400 10:26 ق.ظ
  با سلام
  امیدوارم این موضوع مورد بررسی و موافقت قرار گردد.
  momeni
  کاربر ارشد
  کاربر ارشد

  --
  03 خرداد 1400 01:33 ب.ظ
  سلام

  ممنون از پست شما

  دلیل بی پاسخ ماندن آن انتظار من از بازخورد سایر کاربران بود. به نظر بنده، همانطور که می‌دانید، بسیاری از دارایی‌ها اصولا فاقد پلاک اموال هستند + روش‌های متنوعی برای درج دارایی داریم + کاربران به صورت عادی نمی‌توانند پلاک اموال تکراری درج کنند. تنها روشی که در حال حاضر برای استفاده از امکانات سیستم بدون نگرانی از تکراری شدن پلاک داریم این است که پلاک را خالی بگذاریم. بعدا با روش‌های متنوعی (من جمله اصلاح یکباره با پلاک‌های متوالی) می‌توانیم این موارد خالی را مقداردهی کنیم. اجباری کردن پلاک اموال، با اینکه به صورت مجرد امکان معقولی به نظر می‌رسد، اما به یکباره نظام ویرایش داده‌های دارایی‌ها در سیستم ما را مختل می‌کند.

  ارادت
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.