چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 29 خرداد 1400 12:02 ب.ظ توسط Siavash
گزارش سرجمع
�7 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
Tamadon
کاربر جدید
کاربر جدید

--
24 خرداد 1400 07:25 ب.ظ

  با سلام و خسته نباشین

  یک دارایی دارم که 99/1/1 در مرکز هزینه دفتر مرکزی تعریف شده و در تاریخ 99/3/1 در مرکز هزینه پروژه الف قرار مگیرد و در تاریخ 99/6/1 در مرکز هزینه پروژه ب قرار میگیرد.حال در گزارش سرجمع دارایی وقتی گزارش براساس مرکز هزینه میگیرم و توقع دارم سیستم هزینه هرکدام را به تفکیک مرکز هزینه  نشان دهد ولی گزارش را براساس مرکز هزینه آخری نشان میدهد.

  momeni
  کاربر ارشد
  کاربر ارشد

  --
  24 خرداد 1400 07:43 ب.ظ
  سلام

  گزارش سرجمع از وضعیت دارایی‌ها یا بهتر بگوییم تغییرات وضعیت دارایی‌ها در یک محدوده زمانی تهیه می‌شود. المان‌های این گزارش فیلدهای وضعیت دارایی را شامل می‌شود - اعم از آنچه به عنوان سطح سرجمع داریم یا آنچه به عنوان داده‌هایی که قرار است جمع شوند. در بین تعداد زیادی از داده‌ها فقط هزینه‌ی استهلاک به حساب مراکز هزینه برده می‌شود. این گزارش را در سیستم اموال به عنوان سرجمع پیاده نکردیم چون به سادگی از گزارش‌های مالی (تفصیلی‌های مراکز هزینه) قابل دریافت است. آنچه به عنوان مراکز هزینه در گزارش سرجمع مطرح است مرکز هزینه‌های دارایی‌ها در ابتدا و انتهای دوره گزارش هستند - سو‌ژه‌ی گزارش کماکان دارایی است.

  ارادت
  Tamadon
  کاربر جدید
  کاربر جدید

  --
  25 خرداد 1400 08:00 ق.ظ

  سلام مجدد

  من دسترسی به گزارش های حسابداری ندارم و فقط ورود اطلاعات اموال دارم و محدوده زمانی که گزارش میگیرم 99/1/1 تا 99/12/30

  Tamadon
  کاربر جدید
  کاربر جدید

  --
  29 خرداد 1400 08:29 ق.ظ
  ببخشيد من منتظر جواب شما هستم
  Tamadon
  کاربر جدید
  کاربر جدید

  --
  29 خرداد 1400 08:29 ق.ظ
  ببخشيد من منتظر جواب شما هستم
  momeni
  کاربر ارشد
  کاربر ارشد

  --
  29 خرداد 1400 09:06 ق.ظ
  سلام

  پوزش

  فکر کردم اطلاع‌رسانی کردید به عنوان پایان بحث.

  همانطور که عرض کردم گزارش سرجمع در سیستم ما مبتنی بر دارایی‌ها است و به دلیلی که گفته شد (اینکه جذب هزینه استهلاک به تفکیک تفصیلی‌ها انجام می‌شود) سرجمع از مراکز هزینه را لازم ندیدیم. عدم دسترسی به "حسابداری" اصلا لازم نیست. کافی است در همان اموال از ریزعملیات یا خلاصه عملیات تفصیلی مرکز هزینه مورد نظر گزارش بگیرید. اینکه دسترسی به این گزارش به خصوص در اختیارات کاربر تعریف نشده است از نظر ما به این معنی است که قرار نیست به این داده‌ها دسترسی داشته باشید. به این ترتیب اگر گزارش سرجمع برحسب مرکز هزینه را نیز در سیستم داشتیم، قاعدتا، آن گزارش نیز در اختیارات شما تعریف نمی‌شد. به هر حال تکرار یک گزارش که همین الآن هم موجود است کار صحیحی به نظر نمی‌رسد.
  اگر اشاره‌ی شما به وجود گزارش سرجمع مراکز هزینه در نرم‌افزارهای دیگر (مشابه، رقیب) است، ممکن است به دلیل غیریکپارچه بودن سیستم پیاده‌سازی شده باشد.

  ارادت
  Tamadon
  کاربر جدید
  کاربر جدید

  --
  29 خرداد 1400 10:46 ق.ظ

  ممنون

  Siavash
  کاربر
  کاربر

  --
  29 خرداد 1400 12:02 ب.ظ

  با سلام خدمت کاربر گرامی و با اجازه جناب آقای مومنی بزرگوار،

   

  گزارش ریز هزینه های استهلاک یک دارایی را می توانید در فهرست رخدادهای دارایی ها، با فیلتر کردن کد دارایی و انتخاب رخداد استهلاک زمانی اخذ نمایید. کافیست در فرم نمایشی پیش فرض نوسا، ستون " مرکز هزینه در تاریخ رخداد " را اضافه نمایید.

   

  جزئیات خواسته شده به شکل زیر نمایش داده خواهد شد :

   

  پيوست ها
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.