چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 16 اسفند 1399 07:25 ب.ظ توسط momeni
اموال گردانی
�1 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
mahanairport
کاربر
کاربر

--
16 اسفند 1399 10:01 ق.ظ
  سلام
  در این شرکت پایان سال همکاران اموال با یک دستگاه بارکد شماره اموال تمامی اموال موجود در شرکت را ثبت می کنند و تحویل حسابداری اموال می دهند و ما باید یک برگه اموال گردانی ثبت کنیم در سیستم شما یک رخداد بازید عینی وجود دارد که می توان برای این کار استفاده کرد در فهرست اموال تب شرایط محدودیت دارد و نمی توانیم اموالی که قبلا رویت کردیم را یکباره رخداد بازید ثبت کنیم
  چه راهکاری برای این موضوع پیشنهاد می کنید
  با تشکر از امکانات بسیار عالی این نرم افزار و زحماتی که برای ارتقا این سیستم می کشید
  momeni
  کاربر ارشد
  کاربر ارشد

  --
  16 اسفند 1399 07:25 ب.ظ
  سلام

  خیلی از لطف شما ممنونم

  کار روی این موضوع نیاز به اطلاع بیشتر از عملیات و مفاهیم (مثل رویت کردن اموال) دارد. همکاران پشتیبانی لطفا موضوع را بیشتر و به صورت مستقیم بررسی فرمایید تا محدودیت مورد اشاره و کمکی که می‌توانیم داشته باشیم مشخص شود. همچنین اگر اضافه کردن امکاناتی به سیستم می‌تواند در این زمینه راهگشا باشد حتما بررسی خواهیم کرد.

  ارادت
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.