چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 11 اردیبهشت 1390 01:28 ب.ظ توسط dadras
در هنگام تنظیم برگه انبار درخت مراکز تامین و مصرف خالی است
�0 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
dadras
کاربر با تجربه
کاربر با تجربه

--
11 اردیبهشت 1390 01:28 ب.ظ
    در هنگام تنظیم برگه انبار درخت مراکز تامین و مصرف خالی است؟

    بر رفع این مشکل ( هر چند که اصلا مشکل محسوب نمی شود و بحث دسترسیهای سیستم و امکانات سیستم است )
    می توان به منوی سیستم مراجعه کرد و گزینه تعریف کاربران و امکانات آنها را انتخاب نمود روی کاربر مورد نظر قرار گرفته و از آیکنهای ردیف بالا ، اولین آیکن از سمت راست " ارتباط کاربر با مراکز " را انتخاب می کنیم .سپس در پنجره ظاهر شده مراکزی که کاربر باید به آنها دسترسی داشته باشد را اضافه می نماییم و اگر قرار است کاربر به تمام مراکز دسترسی داشته باشد عبارت عنوان درخت مراکز تامین و مصرف کالا را انتخاب می نماییم و پس از تصویب عبارت کلیه مراکز در آن پنجره ظاهر خواهد شد .
    کاربر مورد نظر نیز یک بار از دستگاه خود منوی سیستم را باز کرده و گزینه بازخوانی مشخصات کاربر از سرور را انتخاب می نماید و مشکل وی حل شده است .
    شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.