چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 14 اسفند 1397 04:05 ب.ظ توسط momeni
گردش موجودی کالاها با واحد خاص و بهای دلخواه
�1 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
debrahimi
کاربر
کاربر

--
13 اسفند 1397 10:56 ب.ظ
  با عرض سلام و خسته نباشید
  سیستم فروش شرکت کرمان زمین بر مبنای واحد فرعی تعریف شده است و کلیه تعرفه‌ها هم بر همین اساس تعریف شده‌اند، حال نیاز به گزارش خاصی داریم که نتوانستیم استخراج کنیم.
  گزارش مد نظر، یک گزارش پایه سیستم انبار است: گردش و موجودی کالاها با بهای دلخواه، که مد نظر ما تعرفه فروش است. اما وقتی در این گزارش تعرفه فروش را انتخاب می‌کنیم گزارش ایجاد نمی‌شود، طبیعی هم هست چون اصلا تعرفه‌ای برای واحدهای اصلی نداریم. در گزارش موجودی کالا با واحد خاص هم امکان استفاده از فیلد بهای دلخواه وجود ندارد.
  لطفا برای طراحی یک فرم نمایشی که بهای دلخواه با واحد خاص را پشتیبانی کند راهنمایی فرمایید.

  با تشکر
  داود ابراهیمی
  مدیریت پایدار
  momeni
  کاربر ارشد
  کاربر ارشد

  --
  14 اسفند 1397 04:05 ب.ظ
  سلام

  بسیار وضعیت پیچیده‌ای است. حتما در آینده بیشتر روی این مسئله کار خواهیم کرد و اگر راه‌حلی حاصل شد ارائه و انشالله پیاده‌سازی خواهیم کرد.

  ارادت
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.