چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 21 آبان 1394 10:21 ق.ظ توسط hdsky1
درخواست راهنمایی در مورد ثبت کالای ساخته شده
�1 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
hdsky1
کاربر جدید
کاربر جدید

--
21 آبان 1394 10:14 ق.ظ
  سلام دوستان و سروران گرامی بنده در یه کارخونه تازه تاسیس لبنیات مشغول به کار شدم.و البته اولین تجربه کار صنعتیمه. اینجا از قبل، کالای ساخته شده(انواع لبنیات)، طبق گزارش و رسید انباری که انباردارِ انبارمحصول ارائه میده ثبت میشه.در حالی که این آمار معمولا کمتر از آماری هست که بخش تولید به ما ارائه میده.دلیلش هم اینه که برخی محصولات بعد از تولید، در سردخانه یا گرمخانه یا بسته بندی به ایده آل نمیرسن و به عنوان ضایعات شناخته میشن،و مابقی به انباردار تحویل میشن که ایشونم اون آمار رو رسید میکنه و به مالی تحویل میده.ضمن اینکه محصولاتی که به انبارِ محصول تحویل داده میشه منظم و به ترتیب تولید نیستن.یعنی اینکه از تولیداتی که در گرمخانه یا سردخانه به مرحله تکمیلی میرسن،به مرور و خورد خورد به انبار محصول تحویل داده میشه. حالا خواستم بپرسم میشه این وسط از یه حساب با عنوان ( کالای نیم ساخته) استفاده کنم یا نه؟ بدین شکل: 1- کالای در جریان ساخت *** کنترل مواد *** 2- کالای نیم سخته *** کالای در جریان ساخت *** 3- کالای ساخته شده ** ضایعات/آزمایشگاه * کالای نیم ساخته *** و این حساب رو در انبار جدیدی با عنوان انبار تولید(سرخانه/گرمخانه) گردش بدم؟ از اساتید گرامی ممنون میشم اگه راهنمایی کنن.
  hdsky1
  کاربر جدید
  کاربر جدید

  --
  21 آبان 1394 10:21 ق.ظ
  متاسفانه هر کاری میکنم نمیتونم درست تایپش کنم. خود سیستم ثبتها رو در یه خط مینویسه.
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.