چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 10 تیر 1396 11:30 ق.ظ توسط alamdari
گفتگو وِیژه با مدیران و مشاوران مالی موفق
�5 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
accplus.blog.ir
کاربر پیشرفته
کاربر پیشرفته

--
27 فروردین 1392 09:27 ق.ظ
   سیستم مالی یکپارچه نوسا به عنوان ابزاری کارآمد در حرفه حسابداری زمانی کارایی بهینه خود را به مرحله ظهور می‌‎رساند که در چارچوبی منسجم و منظم تحت نظارت مدیران مالی توانمند به اجرا در آید. در واقع هدایت  سیستم مالی یکپارچه قدرتمند، نیازمند یکپارچه سازی فرآیندهای مالی سازمان با نگرش منطقی به مباحث مالی می‌باشد. در این شرایط بهره‌گیری از دانش و تجربه مدیران و مشاوران مالی که در تعامل با سیستم‌های یکپارچه مي‌باشند و نحوه استقرار و پیاده‌سازی آن در واحد اقتصادی مربوطه، جهت بهره‌گیری بهتر از نرم‌افزار، حایز اهمیت می‌باشد.

  باعث افتخار ما می‌باشد که در طول سالیان متمادی، مدیران و مشاوران مالی بیشماری ما را شریک خود در ارائه ارزش‌های ماندگار دانستند و سیستم مالی یکپارچه نوسا را به عنوان بستری امن برای هدایت رخدادهای مالی سازمان خود انتخاب نمودند.

  در ادامه با برخی از این مدیران مالی موفق  که  علاوه بر مشاوره  در چندین شرکت معتبر، مدیریت موسسه خدمات مالی معتبری را نیز بر عهده دارند  در قالب یک گفتگوی دوستانه بیشتر آشنا می‌شویم.

   همچنین برای آشنایی با راهمکار یکپارچه نوسا ویژه موسسات خدمات مالی از طریق لینک زیر اقدام نمایید.
  accplus.blog.ir
  کاربر پیشرفته
  کاربر پیشرفته

  --
  27 فروردین 1392 09:35 ق.ظ
    آقای محی الدین سراج مدیر موسسه حسابداری و حسابرسی عادل                                          

  حسن تصادف بیست و چهارمین سالگرد شروع به کار موسسه حسابداری و حسابرسی عادل با بیست و چهارمین سالگرد تاسیس شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران (نوسا) ما را بر آن داشت که خدمت جناب آقای سراج مدیر موسسه حسابرسی عادل برسیم و ضمن تقدیر از حضور بیش از 19 ساله ایشان در خانواده مالی نوسا مصاحبه‌ای نیز با ایشان داشته باشیم، باشد که رهنمودهای ایشان راهگشای ما در ادامه همکاری با موسسات خدمات مالی باشد.  1-   لطفا خودتان را معرفی نمایید و سابقه کاری خود را در حوزه مالی تشریح نمایید.

    اینجانب محی الدین سراج هستم که در سال 1357 از دانشگاه علامه طباطبایی فارغ التحصیل شدم. شروع فعالیت حسابداری بنده از سال 1354 تا کنون بوده که عمده این فعالیت‌ها در زمینه‌های مختلف حسابرسی –  خدمات مالی که شامل مشاوره مالی و مالیاتی –  طراحی سیستم‌های مالی و صنعتی – اصلاح حساب و قبول وکالت جهت تهیه لوایح دفاعیه پروژه‌های مالیاتی و شرکت در هیئت‌های حل اختلاف مالیاتی  بوده است.  هم اکنون مشاور  مالی چندین شرکت و مدیر موسسه حسابرسی و خدمات مدیرت عادل نیز می‌باشم.

  2-    موسسه حسابداری و حسابرسی عادل در چه سالی تاسیس شده است؟ چه تعداد نیروی متخصص در زمینه مالی دارد؟ لطفا بصورت مختصر زمینه فعالیت موسسه را برایمان شرح  دهید.


    موسسه حسابرسی و خدمات مدیریت عادل در تاریخ 01/09/1367 تحت شماره 3487 با موضوع حسابرسی – خدمات مالی و مدیریت – طراحی سیستم‌های مالی و صنعتی – مشاوره مالی و مالیاتی به ثبت رسیده است  7 نفر نیروی متخصص در زمینه مالی دارد.

  3-   در چه سالی با سیستم مالی یکپارچه نوسا آشنا شده‌اید و با کدامیک از زیر سیستم‌های مالی نوسا بصورت حرفه‌ای کار نموده‌اید؟

    در سال 1372 با نرم افزارهای مالی نوسا آشنا شدم ، ابتدا با سیستم حسابداری و حقوق و دستمزد کار کردم سپس با سیستم خزانه داری، انبار و فروش از همان بدو امر حضور در بازار کار می‌کنم.

  4-    آیا از این انتخاب رضایت دارید؟ آیا سیستم مالی یکپارچه نوسا را به دیگران هم پیشنهاد می‌نمایید؟

    بله از این انتخاب راضی هستم و به دیگر شرکت‌ها نیز پیشنهاد می‌کنم که از سیستم مالی یکپارچه نوسا استفاده نمایند.

  5-    امکانات خاص سیستم مالی یکپارچه نوسا که مناسب موسسات حسابداری و حسابرسی می باشند را بیان نمایید.


  •    تغییر کدینگ و جابه جایی کدها (حساب‌ها و تفصیلی‌ها)  بدون اصلاح اسناد.
  •    بهره گیری از مجموعه ها (حساب‌ها و تفصیلی‌ها) به منظور گزارشات هدفدار و مرتب از حساب‌ها و تفصیلی‌ها
  •    امکان استفاده  از بخش و امکان تخصیص تفصیلی‌ها به یک بخش خاص
  •    سهولت کاربری و سرعت در یادگیری نحوه کار با سیستم
  •    نداشتن باگ و اشکال در سیستم
  •    امکان تهیه پشتیبان و بازیابی آن بدون مشکل
  •    امکان ایجاد دایرکتوری‌های متعدد ( انواع سیستم اطلاعاتی مختلف برای شرکت‌های مختلف)

  6-    آیا از خدمات پشتیبانی شرکت نوسا رضایت دارید؟

    بله، بسیار خوب است.

  7-    چگونه شرکت نرم افزار و سخت افزار ایران (نوسا) می‌تواند خدمات مطلوب تری به موسسات حسابداری و حسابرسی ارائه نماید؟

    با سرعت بخشیدن در تولید نرم افزارهای حقوق و دستمزد – بهای تمام شده  جهت شرکت‌های تولیدی، نرم‌افزار حسابرسی شامل کاربرگ‌های پروژه حسابرسی و تهیه گزارشات حسابرسی

  8-    هرگونه انتقاد و پیشنهادی در راستای ارتقای سیستم مالی یکپارچه نوسا دارید لطفا بیان نمایید.

    حقیقتا هیچگونه انتقادی به سیستم خدمات رسانی نوسا ندارم و از همکاری صمیمانه مدیران و پرسنل شریف و وظیفه شناس شرکت کمال تشکر و قدردانی را می‌نماییم.
  ایشان همچنین بطور خاص از آقای محمدزاده و آقای مومنی تشکر نمودند و نبوغ برنامه نویسی نوسا را ستودند.
  ما نیز از وقتی که ایشان در اختیار ما قرار دادند تشکر می‌نماییم.


  accplus.blog.ir
  کاربر پیشرفته
  کاربر پیشرفته

  --
  27 فروردین 1392 10:11 ق.ظ
  آقای مجتبی اسلامی فرد مدیر موسسه رایزنان مدیریتی پاسارگاد
  1-   لطفا خودتان را معرفی نمایید و سابقه کاری خود را در حوزه مالی تشریح نمایید.

    اینجانب مجتبی اسلامی فرد در سال 1359 با شروع انقلاب فرهنگی و تعطیلی موقت دانشگاه ادامه تحصیل بازمانده و بعلت مشکلات شخصی پس از بازگشایی دانشگاه ها به ادامه تحصیل نپرداختم و وارد بازار کار شدم ، نخست در یک واحد تولیدی کوچک به سرپرستی مشغول شدم و پس از آن در سال 1366 در شرکت آل ایران با مسئولیت امور مالی و اداری به کار پرداختم در سال 1369 در زمره سهامداران شرکت درآمده و با تایید مجمع عمومی به عضویت هیات مدیره پذیرفته شدم و در سال 1375 به مدیریت عامل شرکت منصوب گردیدم در سال  1386 از مدیریت عامل استعفا داده و با تاسیس یک شرکت بازرگانی به نام  آلوم طرح پاسارگاد و یک موسسه حسابداری به نام رایزنان مدیریتی پاسارگاد بطور مستقل به فعالیت ادامه دادم  با شروع فعالیت در موسسه و احساس نیاز مبرم به کسب دانش تئوریک در رشته اقتصاد مشغول به تحصیل در رده کارشناسی می باشم .


  2-    موسسه رایزنان مدیریتی پاسارگاد در چه سالی تاسیس شده است؟ چه تعداد نیروی متخصص در زمینه مالی دارد؟ لطفا بصورت مختصر زمینه فعالیت موسسه را برایمان شرح  دهید.


    موسسه در روز 15/11/1386 فعالیت خود را آغاز و به طور رسمی در تاریخ  23/10/1388 طی شماره 25139  در اداره ثبت شرکتهای تهران به ثبت رسیده است.
  در حال حاظر موسسه از همکاری  5 نفر کار شناس حسابداری با سابقه کاری میانگین 5 سال و  تعداد 7 کاردانی با میانگین سنوات کاری  7 سال بهره مند می باشد.


  3-   در چه سالی با سیستم مالی یکپارچه نوسا آشنا شده‌اید و با کدامیک از زیر سیستم‌های مالی نوسا بصورت حرفه‌ای کار نموده‌اید؟

    مدیریت ارشد شرکت از سال 1370 از طریق شرکت  آل ایران  با سیستم نوسا آشنایی داشته و در سال شروع فعالیت موسسه به خاطر آشنایی با سیستم نوسا و درک توانمندی های نرم افزار و پشتیبانی آن ، از این سیستم حسابداری استفاده نموده است.اخیرأ کارکنان موسسه بدلیل اینکه بعضی از مشتریان موسسه از سیستم پیشرفته نوسا شامل انبار فروش و خزانه استفاده میکنند ، نسبت به کار با سیستم جدید نیز اقدام نموده اند .

  4-    آیا از این انتخاب رضایت دارید؟ آیا سیستم مالی یکپارچه نوسا را به دیگران هم پیشنهاد می‌نمایید؟

    موسسه به دلیل آشنایی با اکثر سیستم های مطرح و موجود به خاطر ارتباط با مشتریان خود همواره در صدد مقایسه توانمندی ها و ظرفیتهای  کلیه سیستم ها بوده و با اطمینان خاطر به تمام مشتریان خود ضمن پذیرش آزادی آنان در انتخاب هر نوع سیستم دیگر مصرانه این سیستم  را پیشنهاد و از توصیه خود دفاع نموده است.


  5-    امکانات خاص سیستم مالی یکپارچه نوسا که مناسب موسسات حسابداری و حسابرسی می باشند را بیان نمایید.


    ایجاد پایگاه اطلاعاتی متنوع .گزارش گیری - میانبرهای حرفه ای مورد لزوم جهت تسریع در کار و اصلاح حسابها – محیط چشم نواز – مغایرت گیری -  شمایل های متنوع در فضای Desktop عدم خطای سیستمی به علت احتمالا برنامه نویسی خوب – انتقال اطلاعات از نرم افزار به اکسل و از همه مهمتر پشتیبانی فنی و آموزشی از محسنات این نرم افزار می باشد .
  ضمناً در قسمت خلاصه عملیات حساب این امکان که می‌توانیم با کلیک کردن روی حساب به ریز حساب و در آخر به سند حسابداری برسیم که سرعت کار را خیلی بالا برده و برای گرفتن مغایرت حساب سریع تر به نتیجه می رسیم.

  6-    آیا از خدمات پشتیبانی شرکت نوسا رضایت دارید؟

    بله بسیار عالی است ، این سیستم به گونه ای است  در این چندین سال همکاری نیازی به پشتیبانی نداشته است.

  7-    چگونه شرکت نرم افزار و سخت افزار ایران (نوسا) می‌تواند خدمات مطلوب تری به موسسات حسابداری و حسابرسی ارائه نماید؟


    نظر به اینکه دولت مصرانه در تلاش جذب اشخاص حقیقی به سیستم مالیاتی می باشد روند رو به گسترش رجوع افراد جهت انجام حسابداری مالیاتی قابل مشاهده است لذا پیشنهاد می گردد نرم افزار نوسا بدون از دست دادن شخصیت حرفه ای خود با ایجاد سطح زیر Small   به این تقاضای رو به رشد پاسخ مثبت دهد در این خصوص این موسسه آمادگی دارد تا با ایجاد کانون های دانشجویی به منظور تحقیق در نیازمندیهای آن مشتریان همکاری های لازم را به عمل آورد.

  8-    هرگونه انتقاد و پیشنهادی در راستای ارتقای سیستم مالی یکپارچه نوسا دارید لطفا بیان نمایید.

    در حال حاضر هیچ گونه انتقادی که قبلا عنوان نشده باشد وجود ندارد ، اگر مورد خاصی به ذهن خطور کرد از کانالهای ارتباطی نوسا حتما بیان می‌کنم.

  accplus.blog.ir
  کاربر پیشرفته
  کاربر پیشرفته

  --
  27 فروردین 1392 11:06 ق.ظ
  آقای سید جواد عطائی مدیر موسسه حسابرسی لاله گواشیر  1-   لطفا خودتان را معرفی نمایید و سابقه کاری خود را در حوزه مالی تشریح نمایید.

    بنده سید جواد عطایی هستم که از سال 1367 فعالیت مالی خود را با موسسه حسابرسی مقایسه آغاز کرده ام و در شرکتهای مس ،شرکت گاز ، شرکت آب و فاضلاب و هم اکنون علاوه بر موسسه لاله گواشیر در شرکت نفت هم مشغول کار حسابداری میباشم
  همچنین از سال 1386 کارشناش رسمی دادگستری در رشته حسابداری و حسابرسی شدم و از سال 1378نیز  مشغول تدریس در دانشگاه نیز میباشم

  2-    موسسه  حسابرسی لاله گواشیر در چه سالی تاسیس شده است؟ چه تعداد نیروی متخصص در زمینه مالی دارد؟ لطفا بصورت مختصر زمینه فعالیت موسسه را برایمان شرح  دهید.


    این موسسه در سال 1373 تاسیس شده و 14 نیرو دارد. این موسسه در دو بخش خدمات حسابداری و خدمات حسابرسی مشغول فعالیت میباشد،
  در زمینه خدمات حسابداری با شرکت‌های آبدیس جنوب، آبراه گستر کویر، ابرار صنعت، محبوب تنظیف، فرزانگان شهر ما، سامان هدایت و دانشگاه غیر انتفاعی فرهیختگان، قند فرهاد، شرکت معدنی صنعتی آراگون و ....
  و در زمینه خدمات حسابرسی باشرکتهای رسانیر جنوبشرق ،هاتف ارتباط ،سلامت گستر ویشاد ، پرستوی جنوبشرق و .... همکاری می‌نمایند.

  3-   در چه سالی با سیستم مالی یکپارچه نوسا آشنا شده‌اید و با کدامیک از زیر سیستم‌های مالی نوسا بصورت حرفه‌ای کار نموده‌اید؟

    از سال 1378 در شرکت مس با نرم افزار نوسا آشنا شده ام و همچنین با نرم افزارهای حقوق دستمزد و انبار نوسا نیز آشنایی داشته ام.

  4-    آیا از این انتخاب رضایت دارید؟ آیا سیستم مالی یکپارچه نوسا را به دیگران هم پیشنهاد می‌نمایید؟

    بله ، چون از سال 78 سیستم نوسا را میشناختم موقع انتخاب سیستم میدونستم نوسا بهترین سیستمه و بدون تعلل سیستم نوسا را انتخاب کردم و هیچ وقت مشکلی با نوسا نداشتم وقتی از ایشان پرسیدم انتخاب خود را به دیگران نیز پیشنهاد می‌کنید ، پاسخ دادند 100%

  5-    امکانات خاص سیستم مالی یکپارچه نوسا که مناسب موسسات حسابداری و حسابرسی می باشند را بیان نمایید.

    منوی تحلیل و ترازها ، محدود نبودن سطح های حساب ، تبدیل اطلاعات به اکسل .
   (همکار آقای عطایی،جناب آقای قاضی زاده که نیز ایشان هم در جلسه ما حضور داشتند به نکته ای اشاره کردند که ذکر آن خالی از لطف نیست ، ایشان یاد آور شدند که یکی از امکانات حسابداری نوسا که یادشان مونده این بوده که انبار مقداری را در حسابداری نوسا پیاده کرده بودیم)

  6-    آیا از خدمات پشتیبانی شرکت نوسا رضایت دارید؟

    آقای عطایی اشاره کردند که سیستم نقصی ندارد که نیاز به پشتیبانی داشته باشد ولی آنچه که در شرکتهای دیگه شاهد آن هستند این است که بعنوان یک شرکت نرم افزاری ارتباط شما با مشتریانتان از شرکتهای نرم افزاری دیگه بیشترو صمیمی تره

  7-    چگونه شرکت نرم افزار و سخت افزار ایران (نوسا) می‌تواند خدمات مطلوب تری به موسسات حسابداری و حسابرسی ارائه نماید؟

    در پاسخ به این سوال آقای عطایی فرمودند که شما لطف رو بر ما تمام کردید

  8-    هرگونه انتقاد و پیشنهادی در راستای ارتقای سیستم مالی یکپارچه نوسا دارید لطفا بیان نمایید.

    در آخر موقع مطرح کردند این سوال همکارشان آقای قاضی زاده گفتند که یکی از ویژگی های بزرگ نوسا اینه که همیشه در دسترسه بنابراین آقای عطایی نیز اشاره کردند هر موقع پیشنهاد  و نیازی باشه منتقل خواهند نمود.


  با تشکر فراوان از همکاران نوسا در واحد کرمان بابت این گفتگو


  accplus.blog.ir
  کاربر پیشرفته
  کاربر پیشرفته

  --
  27 فروردین 1392 11:39 ق.ظ
  آقای مازیار زاهدان مدیر موسسه مهرآسای امین  1-   لطفا خودتان را معرفی نمایید و سابقه کاری خود را در حوزه مالی تشریح نمایید.

    مازیار زاهدیان هستم  متولد 1343 دارای 27  سال سابقه کاری  در کلیه سطوح  مالی اعم از بازرگانی، خدماتی، مالی، صنعتی می‌باشم. و از سال 1383 با افتتاح موسسه مالی مهر آسای امین کار خدمت رسانی به کلیه شرکت ها را اعم از ارائه سیستم نرم افزار و اعزام حسابدار و مشاهده مالی انجام می‌دهیم.

  2-    موسسه 
  مهر آسای امین در چه سالی تاسیس شده است؟ چه تعداد نیروی متخصص در زمینه مالی دارد؟ لطفا بصورت مختصر زمینه فعالیت موسسه را برایمان شرح  دهید.

    این موسسه در سال 1382 تاسیس  و تعداد نیروی متخصص در سطح بالا 3 نفر و در سایر سطوح 5 نفر می‌باشند. فعالیت اصلی این موسسه ارائه سیستم و روشهای کنترلی و ارائه نرم افزار و مشاوره و نظارت و آموزش پرسنل می‌باشد.

  3-   در چه سالی با سیستم مالی یکپارچه نوسا آشنا شده‌اید و با کدامیک از زیر سیستم‌های مالی نوسا بصورت حرفه‌ای کار نموده‌اید؟


     در سال 75 با نرم افزار مالی تحت DOS و از سال 82 به بعد با سیستم مالی یکپارچه نوسا کار می‌نمایم.

  4-    آیا از این انتخاب رضایت دارید؟ آیا سیستم مالی یکپارچه نوسا را به دیگران هم پیشنهاد می‌نمایید؟

    بسیار رضایت دارم و به کلیه مشتریان و مدیران سفارش می نمایم

  5-    امکانات خاص سیستم مالی یکپارچه نوسا که مناسب موسسات حسابداری و حسابرسی می باشند را بیان نمایید.


    نگهداری حسابهای بیش از 20 شرکت در سیستم  و قابلیت کپی کردن آسان و گزارش گیری های متفاوت و ......

  6-    آیا از خدمات پشتیبانی شرکت نوسا رضایت دارید؟

    بله بسیار عالی و خوش برخورد می باشند و سریع  پاسخوی نیاز ما می باشند.

  7-    چگونه شرکت نرم افزار و سخت افزار ایران (نوسا) می‌تواند خدمات مطلوب تری به موسسات حسابداری و حسابرسی ارائه نماید؟


    در صورت امکان یک نسخه بصورت دمو از تمام سیستم‌ها  در اختیار مدیران جهت معرفی سیستم مالی یکپارچه نوسا  قرار گیرد.

  8-    هرگونه انتقاد و پیشنهادی در راستای ارتقای سیستم مالی یکپارچه نوسا دارید لطفا بیان نمایید.

    فقط و فقط بسیار ممنونم از زحمات بی شائبه همکاران محترم و مدیریت آن مجموعه و سایر پرسنل محترم.


  alamdari
  کاربر با تجربه
  کاربر با تجربه

  --
  10 تیر 1396 11:30 ق.ظ

  آقای مسعود امیرآتشانی مدیر موسسه حسابداری امیرآتشانی و همکاران

       


   

   

     1.   لطفا خودتان را معرفی نمایید و سابقه کاری خود را در حوزه مالی تشریح نمایید؟

  اینجانب مسعود امیرآتشانی داری مدرک فوق لیسانس حسابداری و دکترای تخصصی DBA (کسب و کار) که عمده فعالیت اینجانب در زمینه مدیریت مالی در شرکت های مختلف نفت از جمله پژوهشگاه صنعت نفت، موسسه مطالعات بین المللی انرژی، شرکت پالایش نفت خوزستان،شرکت توسعه صنایع پالایش نفت بوده و همچنین به عنوان  مدیریت منابع و تسهیلات مالی شرکت توسعه صنایع پالایش نفت و معاون بودجه شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران نیر فعالیت داشته ام .

  2. موسسه حسابداری امیرآتشانی و همکاران درچه سالی تاسیس و چه تعداد نیروی تخصصی در زمینه مالی دارد؟

  نظر به ماده 8 آیین نامه ثبت موسسات غیر تجاری، موسسه حسابداری امیرآتشانی و همکاران در تاریخ 1378/04/22 تحت شماره 11227 با موضوع فعالیت مشاوره مدیریت ، حسابرسی داخلی، تهیه قیمت تمام شده، بودجه نویسی و تهیه صورتهای مالی به ثبت رسیده است و تعداد نیروی انسانی متخصص آن هم اکنون نزدیک به 40 (چهل) نفر می باشد.

  3. در چه سالی با سیستم مالی یکپارچه نوسا آشنا شده اید و با کدامیک از زیر سیستم های مالی نوسا به صورت حرفه ایی کار نموده اید؟

  در سال 71 با نرم افزار نوسا آشنا شدم. در سال 1373 مدیرمالی پژوهشگاه صنعت نفت بودم و برای مشخص شدن هزینه و درآمد هر پژوشکده به دنبال خرید نرم افزار بودیم که یک نسخه نرم افزار مالی نوسا برای پژوشگاه خریداری گردید و یک نسخه دیگر نیز شخصا برای کارهای موسسه خریداری کردم. در حال حاضر با سیستم‌های حسابداری، دریافت و پرداخت،انبار و کنترل موجودی و فروش کار میکنم.

  4. آیا از این انتخاب رضایت دارید؟ آیا سیستم یکپارچه نوسا را به دیگران پیشنهاد می نمایید؟

  بله اگر راضی نبودم یک نسخه برای دفترم خریداری نمی کردم.نظر به شرایط کاریمان علاقه مندیم با کلیه سیستمهای مالی نوسا آشنا گردیم و تا کنون از نوسا رضایت  داشته ایم و با اطمینان به شرکتهای دیگر پیشنهاد خرید می دهم.

  5. امکانات خاص سیستم مالی یکپارچه نوسا که مناسب موسسات حسابداری می باشند را بیان نمایید؟

  • بهره گیری از مجموعه ها (حساب‌ها و تفصیلی‌ها) به منظور گزارشات هدفدار و مرتب از حساب‌ها و تفصیلی‌ها

  • سهولت کاربری و سرعت در یادگیری نحوه کار با سیستم

  • نداشتن باگ و اشکال در سیستم

  • امکان ایجاد دایرکتوری‌های متعدد (انواع سیستم اطلاعاتی مختلف برای شرکت‌های مختلف)

  • امکان تهیه گزارشات مدیریتی

  6.  هرگونه انتقاد و پیشنهاد در راستای ارتقا سیستم مالی یکپارچه نوسا را بیان نمایید؟

  رضایت دارم به همین دلیل است که نزدیک به 23 سال است که از نرم افزار نوسا استفاده می‌نمایم.


  پيوست ها
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.


  دات نت نیوک فارسی