چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 23 آبان 1390 09:21 ق.ظ توسط Etemadi
نسخه 302
�0 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
Etemadi
کاربر پیشرفته
کاربر پیشرفته

--
23 آبان 1390 09:21 ق.ظ
  سلام خدمت همکاران و دوستان گرامی

  نسخه 302 در تاریخ 1389/09/23 آماده شد و شامل امکانات زیر می باشد :


  •    در فراخواني سندهاي وارده، ترتيبي داده شد كه پيش از فراخواني، خطاهاي فايل (مربوط به حساب و تفصيلي‌هاي كسري) يكجا و در يك محاوره ابتدايي به كاربر نشان داده شوند.

  •    در فرم چاپي برگه‌هاي درخواست كالا، دو فيلد قابل تعريف حاوي مقدار تحويل شده از هر سطر و مانده تحويل نشده اضافه شدند.

  •    در "تمامي" گزارش‌هاي فروش، دو فيلد بهاي تمام شده كالا (بهاي خروج از انبار) و بهاي سطر پس از كسر تخفيف و بهاي تمام شده كالا اضافه شدند. اين فيلدها حاصل جمع مبالغ رخدادهاي انباري كه مقدار آنها در گزارش فروش منعكس شده (يعني همان مقدار فروش كالاها) را بازنمايي مي‌كنند. واضح است كه براي فروش و برگشت دوره جاري، اين مبالغ فقط در صورتي كه رخدادهاي انبار مزبور عملياتي شده باشند وجود خواهند داشت. در تمام گزارش‌هاي نمايشي و چاپي فروش (از سطرهاي اصلي و جنبي) و نيز در فهرست سطرهاي برگه‌هاي فروش فرم‌هاي جديدي به نام "پيش فرض نوسا - با بهاي انبار" تعريف كرده‌ايم - البته در گزارش‌هاي بازارياب و نماينده فرم جديد تعريف نكرديم ولي فيلدهاي مورد بحث در آنجا نيز براي تعريف در فرم در اختيار قرار دارند.

  •    امكانات جديد براي تسهيل درج شرح عمومي برگه‌ها: درخواستي براي شرح‌هاي استاندارد براي شرح عمومي اسناد حسابداري داشتيم . جستجو در بين شرح‌هايي كه پيش از اين در اين اسناد يا برگه‌ها درج شده‌اند را در اختيار قرار داديم. عملا عبارت‌هاي درج شده قبلي به تفكيك فوق براي جستجو به عنوان ابزار درج شرح جديد يا اصلاح شرح در اختيار خواهند بود. ترتيبي داده شده كه ابتدا تمام عبارت جستجو در ابتداي شرح‌هاي قبلي جستجو شود و سپس تمام عبارت در ميان شرح‌هاي قبلي جستجو شود و سپس كلمات عبارت جستجو در شرح‌هاي قبلي جستجو شود. ترتيب كلمات همواره حفظ مي‌شود (كلمات با ترتيب معكوس جستجو نمي‌شوند). حاصل كل اين 3 جستجو به ترتيب اولويت پيش گفته و تاريخ براي انتخاب بازنمايي مي‌شوند. 100 يافته اول بازنمايي خواهند شد. در سيستم‌هايي كه اتصال آنها از طريق SOAP نباشد و سرعت جستجو هم پس از اندازه‌گيري ابتدايي قابل قبول باشد، امكان جستجوي بلافاصله نیز در اختيار خواهد بود.


  با تشکر
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.