چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 21 شهریور 1390 11:55 ق.ظ توسط momeni
درخواست
�5 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
n_hagh
کاربر جدید
کاربر جدید

--
16 شهریور 1390 11:12 ق.ظ
  باسلام
      در تنظيم سند حسابداري در قسمت عطف اشتراكها يا درخواست ها را بايد وارد كنيم كه براي مغايرت گيري استفاده شود ولي در قسمت عطف فقط تا 8 رقم را ميپذيرد و اين  مشكل ساز شده است چون شماره درخواست هاي ما ده رقمي ميباشد خواهشمندم در صورت امكان نسبت به رفع فوري اين معضل اقدام گردد .

                                                                                                                                                                  با تشكر
  molaei
  کاربر پیشرفته
  کاربر پیشرفته

  --
  16 شهریور 1390 12:04 ب.ظ
  با سلام
  به انجمن پشتیبانی خوش آمدید.
  تا آنجا که بنده اطلاع دارم، این محدودیت، به نوع فیلدهای مورد استفاده بر می گردد. که البته 8 رقم نیست. شما در این فیلدها، حداکثر می توانید تا عدد 2147483648 را وارد نمایید. در واقع به راحتی اعداد 9 رقمی و اعداد 10 رقمی زیر عدد فوق الذکر، در این فیلد قابل درج خواهد بود.
  آیا بخشی از عدد ده رقمی مورد اشاره شما، تکراری و یا قابل چشم پوشی نیست؟ و آیا از این عدد ده رقمی برای مغایرت گیری بانکی استفاده می کنید؟
  momeni
  کاربر ارشد
  کاربر ارشد

  --
  16 شهریور 1390 12:11 ب.ظ
  سلام

  تمامی شماره‌های اینچنینی در سیستم ما به اصطلاح 32 بیتی می‌باشند. این نوع داده، حداکثر می‌تواند عدد 10 رقمی بپذیرد (نه 8 رقمی) که البته حداکثر آن باید 2 میلیارد باشد. متاسفانه تغییر این وضعیت امکان‌پذیر نیست. شرمنده که برای شما "معضل" است.

  ارادت
  n_hagh
  کاربر جدید
  کاربر جدید

  --
  17 شهریور 1390 12:59 ب.ظ

  باسلام

  شماره ده رقمي مربوط به شماره درخواستي ميشود كه به هر ارباب رجوع براي پيگيري داده ميشود و همچنين براي مغايرت گيري پيش دريافتها و چكها استفاده شده و هر كاراكتر تعريف خاصي در سيستم دارد كه قابل چشم پوشي نيست مثلا 899800695 يا 9001003752 يا 9098000151 اگر خواسته باشيم مثلا اگر از دو رقم سمت چپ صرفنظر كنيم كه سال مالي است چون هر سال 8 كاراكتر ديگر احتمال تكرار دارد  ديگر مغايرت گيري خودكار قابل اطمينان نيست و مغايرت گيري دستي هم با توجه به حجم زياد اطلاعات وقت گير است در عين حال كه سيستم هم اين امكان را دارد حيف است استفاده نشود خواهش من اين است كه در برنامه نوشته شده اين تجديد نظر را بنمائيد و تعداد كاراكتر هاي عطف را بيشتر كنيد 
    

  باتشكر از شما

  n_hagh
  کاربر جدید
  کاربر جدید

  --
  21 شهریور 1390 11:35 ق.ظ
  يعني راه حلي نيست.......
  momeni
  کاربر ارشد
  کاربر ارشد

  --
  21 شهریور 1390 11:55 ق.ظ
  سلام

  با شرمندگی، همانطور که در پاسخ قبلی عرض کردم "متاسفانه تغییر این وضعیت امکان‌پذیر نیست"

  ارادت
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.