چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 14 آذر 1401 03:16 ب.ظ توسط momeni
انتقال بین انبار ها
�1 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
hosseini413
کاربر جدید
کاربر جدید

--
14 آذر 1401 02:30 ب.ظ

  سلام وقت بخیر من در برگه انتقال بین انبارها زمانی که در قسمت بالا یه کالا انتخاب می کنم و با بچ و مقدار رو مشخص می کنم در قسمت پایین مقدار و بچ رو میاره ولی نام کالا در انبار مقصد رو نشون نمیدهد. ممنون میشم راهنمایی کنید.

  عاقل به قوانین خرد راه تو پوید
  momeni
  کاربر ارشد
  کاربر ارشد

  --
  14 آذر 1401 03:16 ب.ظ
  سلام

  در درج طرف نقل و انتقال، به صورت پیش‌فرض و به ترتیب، انبار، کالا، مقدار و بچ مساوی مقادیری که در رخداد نقل و انتقال (قسمت بالای برگه) داشته‌ایم درج می‌شوند. یعنی در ابتدا انبار مبداء و مقصد یکی فرض می‌شود. ممکن است در این عملیات خطایی رخ داده باشد - مثلا کالا دیگر به انبار مرتبط نباشد که حتما خطا هم بازنمایی خواهد شد. اما پس از تغییر انبار مقصد ممکن است کالایی که از قبل انتخاب شده بوده است با انبار مقصد مرتبط نباشد و حذف شود - شاید این وضعیت در اینجا برقرار شده است.

  ارادت
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.