چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 30 مرداد 1401 09:39 ق.ظ توسط momeni
Resource TEMPEXE1102 not found
�1 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
m_sh

--
30 مرداد 1401 12:28 ق.ظ

  درود و عرض ادب خدمت مدیران محترم

  اینجانب از سیستم حسابداری نسخه هدیه استفاده می کنم برای به روز کردن سیستم وارد سایت شده و نسخه 11.02 هدیه نوسا (رایگان) را دانلود کردم.

  سپس وارد پوشه نرم افزار شده و برنامه مربوطه را کپی و به قسمتی که برنامه قبلی بود انتقال دادم.

  پس از اینکه برنامه را اجرا کردم وارد مدیریت سیستم قسمت سیستم نصب پایگاه حاوی تعاریف پایه سیستم شده دکمه بله را زدم و با پیغام

  Resource TEMPEXE1102 not found مواجه شدم.

  لطفاً راهنمایی فرمایید.

  با سپاس فراوان

  momeni
  کاربر ارشد
  کاربر ارشد

  --
  30 مرداد 1401 09:39 ق.ظ

  سلام مجدد

  اشکال چنین است: از این پس نرم‌افزار نوسا برای کار نیاز به SQL Server 2016 یا بالاتر دارد و همین نکته منجر به پیغام فوق شده است. اما اشکال ما در اینجا است که این نیاز به صورت مناسب کنترل نشده و پیغام مناسب داده نشده است. به هر حال مشکل شما با بروز کردن SQL Server مرتفع خواهد شد.

  ارادت

  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.