چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 07 خرداد 1401 08:56 ق.ظ توسط momeni
ارتباط یک عکس به کالا
�1 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
s.banihashem
کاربر جدید
کاربر جدید

--
05 خرداد 1401 11:05 ق.ظ

  سلام 

  عکس که میخوایم به کالا ارتباط بدیم فقط باید از طریق اطلاعات کالا اینکار رو انجام بدیم نمیتونیم تو همون صفحه تعریف کالا ارتباط بدیم

  چ کنیم؟

  ممنون

  momeni
  کاربر ارشد
  کاربر ارشد

  --
  07 خرداد 1401 08:56 ق.ظ
  سلام

  در درخت کالاها (همان صفحه‌ی تعریف کالا) Alt+F11 صفحه‌ای را باز می‌کند که در آن می‌توانید تصویر کالا را تعیین کنید. مشابه این وضعیت برای ارتباط با انبارها، واحدهای فرعی و بهای استاندارد کالاها نیز وجود دارد - یعنی داده‌ها در یک صفحه‌ی فرعی تنظیم می‌شوند که با واسطه احضار می‌شود - شبیه محاوره‌های دوم برای ویرایش کالاها.

  اما اگر منظور این است که در همان فهرستی که در درخت کالاها برای ویرایش داریم امکان کار با تصویر را هم داشته باشیم، به نظر ما این کار درستی نبوده است - هم برای تصویر و هم برای سایر مواردی که ذکر شد. چون در آن روش مجبور بودیم تصویر (و سایر اطلاعات) را برای همه‌ی کالاها از سرور بخوانیم - در صورتی که قاعدتا در هر بار کار با تصویر، به تصویر یک کالا توجه داریم و خواندن همه‌ی داده‌ها ارائه‌ی درخت و حرکت در آنرا به شدت پرهزینه می‌کرد (حجم داده‌ها در خواندن از سرور و پردازش).

  ارادت
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.