چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 08 فروردین 1401 01:48 ب.ظ توسط momeni
عدم نمایش موجودی کالاهای دارای بچ در برگه شمارش نهایی
�1 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
baftetoor
کاربر جدید
کاربر جدید

--
08 فروردین 1401 12:05 ب.ظ

  تمام شمارش  ها در برگه شمارش کالا ، به تفکیک بچ وارد شده است . اما در برگه شمارش نهایی سیستم موجودی کالاهای دارای بچ را به تفکیک نمایش نمیدهد. و از آنجا که در پایان شمارش بعنوان سابقه خروجی را از سیستم میخواهیم فقط شمارش ها وجود دارد. خواهشمند است به دلیل انبارگردانی مربوط به آخر سال شرکت به این مورد نیاز مبرم دارد . 

  با تشکر 

  momeni
  کاربر ارشد
  کاربر ارشد

  --
  08 فروردین 1401 01:48 ب.ظ
  سلام

  در برگه شمارش نهایی، موجودی تفکیکی کالاها برحسب بچ (و مرجع شناسایی ویژه) فقط با تکمه‌ی «ملاحظه» (ذره‌بین) یا کلیدهای Ctrl+D قابل ارائه است. در ایجاد برگه انبارگردانی به موجودی نمایش داده شده در برگه شمارش توجه نمی‌شود و تفاوت‌ها از داده‌های موجود در پایگاه داده‌ها استخراج می‌شوند.

  ارادت
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.