چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 25 بهمن 1400 04:13 ب.ظ توسط amin11ghaseminasab
وضعیت اسناد
�2 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
amin11ghaseminasab
کاربر جدید
کاربر جدید

--
24 بهمن 1400 06:09 ب.ظ

  با سلام ،

  وضعیت اسناد در نرم افزار دریافت و پرداخت به چهار حالت زیر می باشد

  1-جدید         2- موجود             3- خارج شده         4- باطل شده

  پیشنهاد میگردد وضعیت جدیدی به نام خالی یا استفاده به مدارک اضافه گردد تا در موقع گزارش گیری از یک دسته چک برگه های خالی را نمایش دهد

  این موضوع در جای دیگر در قسمت منوی سند-دسته چک ها  تعبیه شده است اما اگر در قسمت مدارک دریافت و پرداخت هم اضافه شود گزارش کلی از یک دسته چک جهت مغایرت گیری می توان داشت

  با تشکر از همکاری همیشگی شما

  momeni
  کاربر ارشد
  کاربر ارشد

  --
  25 بهمن 1400 08:59 ق.ظ
  سلام

  ممنون از لطف شما

  پیشنهاد شما مربوط به وضعیت جدید در "مدارک دریافت و پرداخت" است. به این صورت که برگ‌های مصرف نشده‌ی دسته چک بدون دخالت کاربر در فهرست مدارک دریافت و پرداخت ظاهر شوند. عنوان وضعیت مزبور را "خالی" پیشنهاد کرده‌اید. قاعدتا این وضعیت را فقط در برگ‌های چک خواهیم داشت - چون تشخیص سایر مدرک‌های خالی بدون دخالت کاربر میسر نیست (هر مدرکی که کاربر تنظیم کند وضعیت "جدید" را خواهد داشت). پس عنوان بهتر برای وضعیت مورد اشاره "چک صادر نشده" یا عبارتی مانند این باید باشد.

  اگر پیشنهاد را درست متوجه نشده‌ام لطفا بفرمایید تا موضوع روشن شود.

  این پیشنهاد را بررسی می‌کنیم؛ از این نظر که آیا اضافه کردن این مدارک به فهرست برای سایر کاربران ما نیز مطلوب است یا خیر. اگر عمومیت داشته باشد حتما در جهت پیاده‌سازی آن اقدام خواهیم کرد.

  ارادت
  amin11ghaseminasab
  کاربر جدید
  کاربر جدید

  --
  25 بهمن 1400 04:13 ب.ظ
  با سلام دقیقا منظورم همین هست که میفرمایید
  ممنون از توجه و لطف شما
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.