چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 18 بهمن 1400 11:42 ق.ظ توسط روزبه
درخواست رمز هنگام خارج نمودن فایل نسخه جدید
�1 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
tabib1
کاربر جدید
کاربر جدید

--
18 بهمن 1400 11:04 ق.ظ

  با سلام من فایل نسخه 10/02 حسابداری هدیه را دانلود کردم  و جهت استخراج فایل فشرده درخواست رمز می کند این رمز چیست؟

  روزبه
  کاربر با تجربه
  کاربر با تجربه

  --
  18 بهمن 1400 11:42 ق.ظ

  سلام،

  استفاده از نسخه هدیه نرم افزار نیازی به رمز ندارد و دریافت فایل صرفا با استفاده از فایل exe موجود در دسترس می‌باشد. ولیکن نسخ کامل قابل خریداری نرم افزار جهت نصب رمز داشته و دلیل آن این است: از آنجا که نسخه‌های جدید با قفل‌های نرم‌افزاری نسخ قدیمی کار نخواهند کرد، جهت جلوگیری از استفاده مشتری قبل از کنترل کارشناسان و بروز مشکلات، این نسخ شامل رمز می‌باشند. این رمز پس از کنترل نسخه نرم افزار مشتری و قابلیت استفاده از آخرین نسخ نرم افزار توسط کارشناسان، همزمان با همکاری در نصب مجدد به مشتری ارائه می‌گردد. که البته توضیحات کامل این نکات در صفحه دانلود نسخه موجود است و لینک هدیه هم جهت کاهش خطای دوستان مجدد در آن صفحه اعلام گردیده است.

   

  لطفا هدیه را از لینک صحیح (ارائه شده اینجا برای کاهش خطا) دریافت فرمایید و جهت نصب و استفاده درست از آن، مطالب صفحه را قبل از نصب مطالعه فرمایید. در صورتی که هدیه را دانلود کرده و نیاز به استخراج فایل دارید، بجای استخراج فایل فشرده که خارج از دسترس دوستان می‌باشد، با استفاده از فایل exe موجود کلاینت را در محل مورد نیاز کپی فرمایید. 

   

  با ارادت

  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.