چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 04 شهریور 1399 05:06 ب.ظ توسط روزبه
درمجوعه کالا مقدارموجودی فرخوانی شود
�3 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
j5215
کاربر جدید
کاربر جدید

--
03 شهریور 1399 06:24 ب.ظ

  باسلام

  درقسمت تدوین یک مجموعه کالا و خدمات  ,در نسخه 902فیلدکد میله ای گنجاده شد که بسیار ارزشمند بودکه جای تشکر دارد. درصورتی که  مقدار موجودی کالای انتخاب شده نیز فراهم شود کمک قابل توجه در صدوربرگه های خروج و ورودکالایی که از یک مجموعه استفاده می شود خواهد شد. بعنوان مثال در انبار پارچه برای خروج چند طاقه پارچه (که هر طاقه 1 کالا ولی با مقدار متفاوت و ثابت که بعضی اوقات به تعداد زیادی در یک زمان خارج می شوند که با ذخیره کد میله توسط بارکد خوان و فراخوانی در یک مجموعه کالا  مشکل تعداد کالایی که باید به صورت دستی در سیستم خروج ثبت می شد حل گردید, اما برای وارد کردن مقدار موجودی مجددا باید برای هرسطر کدمقدار ثبت شود که این موضوع زمان زیادی در ثبت برگه خروج می گیرد . به همین خاطر در صورت ایجاد یک مجموعه کالا و امکان فراخوانی موجودی کالا مشکل بخشی قابل توجه ای از انبار پارچه حل می شود. با تشکر 

  momeni
  کاربر ارشد
  کاربر ارشد

  --
  03 شهریور 1399 06:35 ب.ظ
  سلام

  متاسفانه میسر نیست.

  ارادت
  j5215
  کاربر جدید
  کاربر جدید

  --
  04 شهریور 1399 12:50 ب.ظ
  با سلام
  جناب آقای مومنی عزیز باید عرض کنم خدمت شما که وقتی زیرساخت فراهم است چرا نه ? شما از همین نکته ای که اشاره کردم در قسمت تدوین شمارش نهایی استفاده می کنید (افزودن یکباره تعدادی کالا ) که بعداز فراخوانی مقدار مانده در تراز موجودی کالا تا آن تاریخ فراخوانی می شود.پس می توانددرمجموعه کالاهم میسر شود چون تمام اطلاعات لازم توسط کاربر در SQL ثبت شده بنابراین با هنر و فن شمامی تواند فراخوانی شود . شما زحمت می کشید تعقیراتی را در نسخه های جدید انجام می دهید که خیلی خوب است این نشانه رشد یک نرم افزار می تواند باشد .یک برنامه نویس زحمت می کشد در قسمت ورود اطلاعات شرط می گذارد جهت گزارشاتی که کاربر می خواهد و کاربر هم زحمت میکشد اطلاعات را وارد می کند و قطعا باید این حق را هم به کاربر بدهیم که انتظارداشته باشد که از این ورودی ها خروجی های خوبی هم بگیرد که موضوع می تواند قابلیت نرم افزار را بالا ببرد البته نرم افزار نوسا توانسته تا حدود زیادی این خواسته را برآورده کند ولی بازهم جا دارد .
  یک جمله معروف از بیل گیتس (ناراضی ترین مشتریان شما بزرگترین منبع یادگیری هستند)
  ودر پایان پاسخ شما برای من قانع کننده نبود که جرا میسر نیست . تشکرو ارادت
  روزبه
  کاربر با تجربه
  کاربر با تجربه

  --
  04 شهریور 1399 05:06 ب.ظ

  با سلام،

   

  اگر لطف کنید با 1 حساب کاربری پرسش‌های خود را در میان بگزارید خیلی بهتر است، شما تا به امروز حداقل 3 حساب در این انجمن ساخته که پیگیری موضوع‌ها و ارتباط آن‌ها با یکدیگر را دشوار می‌کند. در پاسخ به شما، در کل، درخواست‌های مشتریان در زمان تصمیم گیری نوسا در هنگام ارتقا امکانات در 4 دسته قرار می‌گیرند:

   

  1. درخواست غیر منطقی یا خارج از محدوده کاربرد نرم‌افزارهای مدیریت مالی فعلی می‌باشد.

  2. درخواست منطقی بوده ولیکن با توجه به ساختار فعلی نرم‌افزارهای مالی نوسا، پیاده سازی آن امکان‌پذیر نمی‌باشد. 

  3. درخواست منطقی و قابل پیاده‌سازی می‌باشد ولیکن کاربرد عام نداشته و هزینه پیاده سازی، نگهداری، آموزش و پشتیبانی آن در پکیج نوسا توجیه پذیر نمی‌باشد. 

  4. درخواست منطقی بوده، کاربرد عام داشته و قابل پیاده‌سازی می‌باشد و هزینه پیاده سازی، نگهداری، آموزش و پشتیبانی آن در پکیج آماده نوسا توجیه پذیر است.  

   

  تنها دسته چهارم از درخواست‌ها همراه با تحقیقات شرکت و امکانات جدید نوین در نسل‌ها و نسخه‌های جدید نرم‌افزار برای اعم مشتریان ارائه می‌گردند. یکی از اشکالات پیاده سازی موارد غیر عمومی این است که باید برای گروه عمده‌ای از کاربرانی که با یک امکان بی‌مورد مواجه می‌شوند و کارشان پیچیده می‌شود هم توضیح داشته باشیم که چرا چنین شده است. خواسته‌ی قبلی شما (انتخاب کالا با بارکد در مجموعه)  هرچند کاربرد عمومی چندانی نداشت ولی با هزینه نه‌چندان هنگفتی قابل پیاده‌سازی بود، و مهم‌تر از همه اینکه پیاده‌سازی این امکان زیرساخت نرم‌افزار را چندان سنگین نکرده و عموم کاربران با وضعیت پیچیده‌ی زائدی مواجه نمی‌شوند، برای آنان اصولا مثل این است که این امکان اصلا در سیستم وجود نداشته باشد. چنین وضعی برای درگیر کردن مجموعه کالا با موجودی (کدام سال، کدام بخش، کدام انبار، با کدام اختیار کاربران در اخذ موجودی) برقرار نیست. این خواسته به هیچ وجه در یک عملیات عام، متعارف و متعادل نمی‌گنجد.  

   

  با ارادت

  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.