چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 22 خرداد 1399 01:38 ب.ظ توسط momeni
شماره صیاد چک
�1 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
javadalaeme
کاربر جدید
کاربر جدید

--
22 خرداد 1399 12:39 ب.ظ
  با سلام
  ما مجتمع آموزشی ای هستیم که چک دریافتی زیادی داریم و همانطور که مستحضرید مدتیست چکها برای پیگیری شماره صیاد دارند و برای فایلی که جهت واگذاری مدرک به بانک ارائه میشود وجود این فیلد الزامی است، درخواست می شود اگر امکان دارد فیلدی در مشخصات مدرک جهت این منظور اضافه شود، پیشاپیش عرض میشود که بقیه فیلدهای مشخصات مدرک برای موارد دیگر استفاده شده است. و بجز فیلد مبلغ ارز ،فیلد خالی دیگری جهت استفاده این مورد نداریم.
  با تشکر فراوان
  momeni
  کاربر ارشد
  کاربر ارشد

  --
  22 خرداد 1399 01:38 ب.ظ
  سلام

  از آنجا که شماره‌ی مزبور برای استعلام اعتبار بکار می‌رود، به عنوان داده‌ی مهم از رادار ما خارج بوده است. البته در نسخه‌ی جدید امکان درج شماره تا 19 رقم برای چک لحاظ شده است که شاید در جای خود کاربرد داشته باشد - اما نکته‌ای که در مورد فایل قابل ارائه به بانک فرمودید قابل تامل است. با اینکه شماره‌ی صیاد در همه‌ی انواع چک وجود ندارد درخواست این شماره توسط بانک‌ها حداقل مناقشه برانگیز است.

  با توجه به همه‌ی این نکات حتما موضوع را با دقت بیشتر دوباره بررسی خواهیم کرد و در صورت امکان تغییرات لازم را اعمال خواهیم کرد.

  ارادت
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.