چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 08 اردیبهشت 1399 01:29 ب.ظ توسط momeni
مغایرت جمع کارت کالا با تراز موجودی
�1 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
h_jafari
کاربر جدید
کاربر جدید

--
08 اردیبهشت 1399 11:47 ق.ظ

  با سلام باستحضار میرسانم جمع گردش یک کالا در کارت با تراز موجودی کالا متفاوت است کنترل کردم یکی از مراکز هزینه در تراز موجودی کالا محاسبه نمیشود

  لطفا راهنمایی کنید اشکال از چیست

  پیوست تصویر کارت کالا و تراز موجودی کالا تقدیم میگردد

  پيوست ها
  momeni
  کاربر ارشد
  کاربر ارشد

  --
  08 اردیبهشت 1399 01:29 ب.ظ
  سلام

  از تصاویری که ارسال فرمودید اطلاع زیادی حاصل نمی‌شود. دلایل بیشماری برای اختلاف مورد اشاره‌ی شما قابل تصور است که عموما به نحوه‌ی تنظیم پارامترهای گزارش‌ها، نحوه‌ی تعریف فرم گزارش و تنظیمات سیستم (کاربر فعلی) دارند. لطفا با همکاران بنده در بخش پشتیبانی تماس حاصل فرمایید تا موارد مزبور را به دقت بررسی فرمایند و دلیل مغایرت آشکار شود. اگر "اشکالی" وجود داشته باشد برای رفع آن در نسخه‌های بعدی در خدمت خواهیم بود.

  ارادت
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.