چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 07 اسفند 1398 05:48 ب.ظ توسط مومنی
دسترسی در رخدادها
�3 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
احمدی
کاربر جدید
کاربر جدید

--
06 اسفند 1398 03:27 ب.ظ
  با سلام خدمت شما
  همچنین
  عرض تبریک به مناسبت روز مهندس

  در شرکت ما واحد کارگزینی از واحد محاسبه حقوق و دستمزد جدا شده است تا قبل از این کاربر محاسبه حقوق و دستمزد به اطلاعات رخدادهای احکام و مساعده دسترسی نداشت ولی اکنون میخواهیم از کاربر محاسبه حقوق، دسترسی ویرایش اطلاعات رخداد احکام را بگیریم ولی در رخداد مساعده امکان ویرایش را داشته باشد. متاسفانه زمانی که رخداد احکام را غیرمجاز میکنیم در گزارش کنترلی قبل از ثبت با این پیغام"کاربر مجاز به استفاده از این نوع رخداد نیست‌" مواجه میشویم. چگونه میتوانیم این مشکل را حل کنیم؟؟
  مومنی
  کاربر ارشد
  کاربر ارشد

  --
  06 اسفند 1398 04:50 ب.ظ
  سلام

  از لطف شما بسیار ممنونم

  این رفتار مطابق تعریف سیستم است: اگر کاربری به یک نوع رخداد دسترسی نداشته باشد نمی‌تواند برنامه‌ای که یکی از فیلدهای آن نوع رخداد در آن بکار رفته باشد را اجرا نماید. تصور بفرمایید که اگر چنین محدودیتی نداشتیم، با استفاده از برنامه‌ها، عملا دسترسی به همه‌ی اطلاعات ممنوع میسر می‌شد.

  ارادت
  احمدی
  کاربر جدید
  کاربر جدید

  --
  07 اسفند 1398 04:49 ب.ظ
  با سلام ممنون از پیگیری و پاسخگویی شما

  ما در این شرکت ویرایش برنامه ثبت حقوق، سایر برنامه ها و پردازه های اضافی را از ابتدا در اختیار مسئول حقوق قرار نداده بودیم و در حال حاضر اگر نتوانیم این دسترسی را از مسئول حقوق بگیریم برای ما دردسرساز می شود. در نسخه های آتی می توانید تدبیری برای این موضوع بیاندیشید؟

  سپاس فراوان از مهندسین برنامه نویس و تیم پشتیبانی نرم افزار
  مومنی
  کاربر ارشد
  کاربر ارشد

  --
  07 اسفند 1398 05:48 ب.ظ
  سلام

  کاملا متوجه وضعیتی که شما با آن مواجهید هستم - اما در اکثر کاربردها (سایر استفاده‌کنندگان از سیستم) مسئول حقوق تا این اندازه محدودیت اختیار ندارد. همانطور که عرض کردم با استفاده از برنامه‌ها می‌توان به همه‌ی اطلاعات غیرمجاز شده دسترسی داشت و حتی آنها را تغییر داد - پس اگر کاربردی به اطلاعاتی دسترسی ندارد "حتما" نباید در برنامه‌ها هم به آنها دسترسی داشته باشد - خواه خودش این برنامه‌ها را نوشته باشد و خواه شخص دیگری - مهم این است که اطلاعات ممنوع شده به سهولت در آن برنامه‌ها در اختیار قرار خواهند گرفت.

  برای کاربرد اختصاصی شما و وضعیتی که پیش آمده است، اجازه دهید کمی بیشتر بررسی کنیم + با همکاران بخش پشتیبانی که تجربه بیشتری در این زمینه دارند تبادل نظر کنیم. حداکثر تلاش را برای رفع مشکل خواهیم کرد؛ اما متاسفانه وضعیت مورد بحث پیش‌آگهی امیدوارکننده‌ای (برای حل مشکل) ندارد. به همین دلیل در مورد امکان رفع مشکل نمی‌توانیم نظر بدهیم.

  ار لطف شما مجددا ممنونم
  ارادت
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.