چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 17 تیر 1398 09:55 ق.ظ توسط momeni
نحوه تسکیل سند در ویندوز
�1 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
mahanairport
کاربر
کاربر

--
16 تیر 1398 11:31 ب.ظ
  با سلام
  سند ها در سیستم داس سرجمع بوده ولی در ویندوز در هنگام تنظیم سند بدون هیچ نوع سرجمع لحاظ میگردد و با توجه به تعدد دارایی ها در شرکت سند بسیار بسیار بزرگ مشود ایا راه حلی وجود دارد برای تنظیم سند با فرمت قبلی؟
  momeni
  کاربر ارشد
  کاربر ارشد

  --
  17 تیر 1398 09:55 ق.ظ
  سلام

  در این سیستم سطرهای سند از روی رخدادهای دارایی و به صورت متصل تشکیل می‌شوند. به علاوه طرف حساب‌ها هم در اینجا لحاظ می‌شوند. به جز این فقط رخدادهای استهلاک سند نمی‌شوند بلکه همه‌ی رخدادهایی دارایی که ماهیت مالی دارند در فرآیند تشکیل سند لحاظ می‌شوند. اندازه‌ی سندها به تعداد رخدادهایی که برای تشکیل سند انتخاب می‌شوند بستگی دارد. سرجمع کردن سندها به صورت متمرکز و پس از تایید در قالب سند حسابداری انجام می‌شود. یعنی سندی که قرار است بایگانی شود سرجمع خواهد بود.
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.