چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 13 بهمن 1397 11:09 ق.ظ توسط momeni
مشکل در اجرا
�1 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
businessemamiyan
کاربر جدید
کاربر جدید

--
11 بهمن 1397 07:51 ق.ظ
  با سلام من هدیه نوسا رو با SQL نصب کردم اجرا میشه ولی (با پیغام خطایی مبنی بر نصب نبودن پایگاه حاوی تعاریف پایه مواجه می شوید. آن را تصویب کنید. تا اینجاش درست ولی  دیگه پنجره بعدی باز نمیشه(حال پنجره مدیریت سیستم هدیه نوسا XP باز می شود. ) دیگه این پنجره برام نمیاد بالا. بعداز تصویب پیغام پیغام بسته میشه.

  ممنون از همکاری دوستان

  momeni
  کاربر ارشد
  کاربر ارشد

  --
  13 بهمن 1397 11:09 ق.ظ
  سلام

  فرض می‌کنیم که گزینه‌ی "مدیریت سیستم هدیه نوسا XP" را انتخاب کرده‌اید و با این پیغام مواجه شده‌اید. یک احتمال این است که پنجره‌ی مدیریت در زیر پنجره‌ی اصلی باز شده باشد (در بعضی از configهای ویندوز گاهی این رفتار دیده می‌شود). این وضعیت را با Alt+Tab کنترل فرمایید.
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.