چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 22 تیر 1400 10:47 ق.ظ توسط f.rabiezadeh
قیمت تحصیل یک دارایی
�2 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
JAFARI1360
کاربر جدید
کاربر جدید

--
29 دی 1397 04:00 ب.ظ

  با سلام و عرض ادب

  کلیه دارایی های یک شرکت ابتدا بعنوان یک کالا وارد سیستم انبار میشود و سپس طی یک حواله به سیستم دارایی ثابت منتقل میشود.

  آیا این امکان وجود دارد که قیمت گذاری دارایی در سیستم اموال از روی حواله ی انبار عملیاتی، ثبت شود؟

  momeni
  کاربر ارشد
  کاربر ارشد

  --
  29 دی 1397 04:38 ب.ظ
  سلام

  دقیقا صحیح می‌فرمایید. یکی از امکانات تکمیلی که اخیرا پیاده‌سازی کرده‌ایم، تعیین بهای رخدادهای دارایی (افزایش بهای تمام شده و همچنین الحاق یا تعمیر اساسی) بر مبنای رخدادهای انبار (یا هزینه) است. در نسخه‌ی آتی (انشالله 712 با پیش‌بینی ارائه در انتهای همین سال) در اختیار خواهد بود.

  ارادت
  f.rabiezadeh
  کاربر با تجربه
  کاربر با تجربه

  --
  22 تیر 1400 10:47 ق.ظ

  با عرض سلام و ادب

  کاربر محترم درخواست مطرح شده از سمت شما در ویرایش نسخه 8.02 به نرم افزار اضافه شده است ، به این صورت که می توان ارتباط سیستم‌های اموال با سیستم‌های مدیریت هزینه و انبار را برقرار کرد . برای مطالعه در مورد این موضوع از لینک ارتباط سیستم‌های اموال با سیستم‌های مدیریت هزینه و انبار - نسخه 8.02 استفاده فرمایید.

  همچنین جهت مطالعه امکانات نسخه8.02 میتوانید از لینک امکانات جدید در نسخه 8.02 (802) نرم‌افزار مالی یکپارچه نوسا استفاده نمایید. به علاوه برای مطالعه امکانات اضافه شده در باقی نسخ نرم افزار از لینک امکانات پیاده سازی شده در هر نسخه از نرم‌افزار استفاده فرمایید.

  با تشکر

  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.