چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 18 دی 1397 01:36 ب.ظ توسط momeni
تراز کردش کالا و مراکز
�3 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
j-esfahani
کاربر پیشرفته
کاربر پیشرفته

--
12 دی 1397 01:49 ب.ظ

  سلام

  فیلد "مقدار رسید موقت" و .. در شرایط رخداد گزارشات تراز گردش کالا و مراکز وجود دارد اما در طراحی فرم نمایش نیست .

  لطفا بررسی فرمایید .

  باتشکر

  momeni
  کاربر ارشد
  کاربر ارشد

  --
  12 دی 1397 04:11 ب.ظ
  سلام

  بله همین‌طور است. همانطور که فرمودید در شرایط رخدادها قابل استفاده است (یعنی رخدادهایی که قرار است سرجمع آنها گزارش را بدست دهند) و البته در شرایط سطرهای گزارش (اعم از شرایط کالاها یا مراکز و شرایط مقادیر و مبالغ یا شرایط سرجمع) اثری از رسید موقت نیست. منظور هم واضح است. مثل اینکه در شرایط رخدادها مثلا روی تاریخ برگه یا سری آن نیز می‌توانیم شرط تنظیم کنیم که فیلدهای مزبور در طراحی فرم نمایش در اختیار قرار ندارند.

  ارادت
  j-esfahani
  کاربر پیشرفته
  کاربر پیشرفته

  --
  18 دی 1397 10:39 ق.ظ

  سلام

  ببخشید کمی با تاخیر ادامه میدم ...

  مطلبی که فرموید را نتوانستم درست متوجه شوم ، ما اطلاعات مقداری "درخواست" را بصورت فیلدهای مجزا در "تراز" می‌بینیم (مقدار درخواست‌های ورود، مقدار درخواست‌های خروج ، موجودی با احتساب درخواست‌ها و .. ) .

  در اطلاعات خلاصه کالا(Alt+F11) ، فیلدهای رسید موقت و درخواست بصورت سرجمع، قابل رویت هستند اما فقط اطلاعات درخواست در تراز قابل گزارش گیری است .

  دیدگاه بنده نسبت به نحوه سرجمع درخواست و رسید موقت یکی است. آیا صحیح است ؟

  momeni
  کاربر ارشد
  کاربر ارشد

  --
  18 دی 1397 01:36 ب.ظ
  سلام

  همانطور که عرض کردم رسید موقت‌ها در تراز محاسبه نشده‌اند. مقدار رسید موقت‌ها باید "دقیقا" مساوی مقدار رخدادهای ورود باشند - پس از این نظر با درخواست‌ها متفاوت هستند. همچنین بحث رزرو هم در آنها مطرح نیست. باقی می‌ماند رسیدهای موقت تعیین تکلیف نشده که اصلا باید از گزارش فهرست رخدادهای رسید موقت حاصل شوند. خلاصه مفهوم سرجمع برای رسیدهای موقت (حداقل از دید بنده) مورد توجه نبوده است و شباهتی با درخواست‌ها ندارند.
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.