چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 06 خرداد 1400 11:13 ق.ظ توسط f.rabiezadeh
امکان سرچ شماره پلاک
�2 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
mahanairport
کاربر
کاربر

--
11 مهر 1397 02:09 ب.ظ
  با سلام
  با توجه به تعداد دارایی ها با عناوین یکسان ٬ هنگام انتخاب دارایی جستجو بر روی عنوان و حتی کد بسیار مشکل است. به همین دلیل در جستجوی یک دارایی نیاز به امکان جستجو برروی شماره پلاک اموال داریم
  momeni
  کاربر ارشد
  کاربر ارشد

  --
  11 مهر 1397 03:02 ب.ظ
  سلام

  کاملا صحیح و معقول است - حتما امکاناتی در این زمینه پیاده‌سازی خواهیم کرد.
  f.rabiezadeh
  کاربر
  کاربر

  --
  06 خرداد 1400 11:13 ق.ظ

  با عرض سلام و ادب

  کاربر گرامی

  درخواست مورد نظر شما در ویرایش نسخه 8.02 به نرم افزار اضافه شده است . 

  از این نسخه به بعد در انتخاب دارایی با جستجو در نام، علاوه بر الگوی کد دارایی، الگوی پلاک اموال نیز قابل تعیین است. آخرین پلاک اموال تعیین شده برای دارایی‌ها در این جستجو مورد توجه واقع خواهند شد. برای اینکه تعیین الگو و استفاده از علامت‌های * و ? ساده‌تر باشد، الگوی مزبور به صورت چپ به راست (لاتین) درج می‌شود.

  برای مطالعه امکانات اضافه شده در نسخه 8.02 از لینک امکانات جدید در نسخه 8.02 (802) نرم‌افزار مالی یکپارچه نوسا استفاده فرمایید. همچنین برای مطالعه امکانات سایر نسخ از لینک امکانات پیاده سازی شده در هر نسخه از نرم‌افزار استفاده نمایید.

  با تشکر

  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.