چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 04 مهر 1392 10:43 ق.ظ توسط Etemadi
عیدی
�2 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
hesabras
کاربر
کاربر

--
03 مهر 1392 01:07 ب.ظ
  باسلام شرکت ما تصمیم به پرداخت سنوات وعیدی6ماه اول سال رادارد من برای پرداخت چه اقداماتی راباید در سیستم حقوق ودستمزد نوسا باید انجام دهم
  hesabras
  کاربر
  کاربر

  --
  03 مهر 1392 01:15 ب.ظ
  ارسال توسط hesabras در 03 مهر 1392 01:07 ب.ظ
  باسلام شرکت ما تصمیم به پرداخت سنوات وعیدی6ماه اول سال دارد من برای پرداخت چه اقداماتی راباید در سیستم حقوق ودستمزد نوساانجام دهم وآیا مشمول بیمه ومالیات میشود


  Etemadi
  کاربر پیشرفته
  کاربر پیشرفته

  --
  04 مهر 1392 10:43 ق.ظ

  سلام
  بله قابل انجام می باشد.
  آیا تا به حال به این شکل که 6 ماه به 6 ماه عیدی و سنوات بدهید عمل کرده اید یا اولین بار است که به این شکل می خواهید عمل کنید ؟
  به نظر بنده بهترین کار بعد از پاسخ شما به سوال من بررسی فرمولهای مربوط به پرداخت عیدی و سنوات شرکت شما می باشد و شما می توانید Backup قبل از ثبت حقوق شهریور را که در آن اطلاعات متغیر ماهانه خود را از جمله کارکردها وارد کرده اید برای ما به آدرس Accsupport@Nosasoft.ir ارسال نمائید .
   

  با تشکر
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.