چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 03 دی 1391 04:35 ب.ظ توسط momeni
امکان استفاده از وب سرویس در نوسا
�1 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
irangate
کاربر جدید
کاربر جدید

--
03 دی 1391 02:00 ب.ظ
  سلام

  میخواستم بدونم آیا نرم افزار مالی نوسا قابلیت ارتباط با نرم افزار های دیگر رو از طریق وب سرویس دارد؟
  در واقع آیا میشه از طریق پروتکل SOAP با نرم افزار نوسا ارتباط داشت و پردازش های نرم افزار رو فراخوانی کرد؟
  ممنون
  momeni
  کاربر ارشد
  کاربر ارشد

  --
  03 دی 1391 04:35 ب.ظ
  سلام

  امکان استفاده از SOAP در نرم‌افزار نوسا دارای ویژگی‌های کاملا اختصاصی است - با اینکه حتما به صورت یک Web Service پیاده شده است اما در واقع هدف این بوده که نرم‌افزار Client بتواند از امکانات سرور اصلی نوسا با رابط SOAP استفاده نماید. نتیجه این شده که Sessionهای SOAP در سیستم ما اولا مبتنی بر اطلاعات کاربرانی که در سیستم Login کرده‌اند نگهداری می‌شوند (کاربران باید به یک سرور خاص و برای استفاده از یک پایگاه داده خاص درخواست Login را با مشخصات امنیتی ویژه ارسال نمایند) و ثانیا تبادل اطلاعات با این سرور برای ساختار خاص Client ما طرح شده است (یعنی مبتنی بر فرم‌های نمایش، ویرایش و چاپی قابل تعریف). مجموعه این مشخصات باعث می‌شود که این سرویس SOAP برای ارائه خدمات به سایر نرم‌افزارها (به جز Client نوسا) بسیار پیچیده باشد. به این ترتیب متاسفانه پاسخ به پرسش جنابعالی منفی است.

  ارادت
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.