چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 20 مهر 1401 03:09 ب.ظ توسط ab.amanat
مغایرت گیری مشغله ی عموم حسابداران (منوی تصفیه)
�0 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
ab.amanat
کاربر
کاربر

--
20 مهر 1401 03:09 ب.ظ
    مسلم است بزرگترین دغدغه ی عموم حسابداران رفع مغایرت است که دلایل متعددی دارد ذکر دلایل فرقی نمی کند منتهی راهکار عمومن یکی ست خوشبختانه سامانه ی تصفیه نوسا تا حدود زیادی مشکل را مرتفع کرده است منتهی کافی نیست شخصن فکر می کنم سیاستی باشه از سمت مدیران شرکت نوسا که شاید بحق باشه ولی بعنوان یک کاربر که سالها با نوسا کار میکنم پیشنهاد می دهم در تکمیل سامانه ی تصفیه امکان فراخوانی حداقل مجموعه حسابها را فراهم نمایید واضح است که می توانید بجز اینکه یک برند باشید راهکارهای شما یک شیوه نامه ی مشترک بین حسابداران مطرح گردد دیگه وقتی از یه حسابداری می پرسند مغایرت بگیر جواب بده به شیوه ی نوسا؟..... موفق باشید
    شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.