چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 22 شهریور 1401 06:52 ب.ظ توسط momeni
درخواست تغییرات در سیستم اموال
�1 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
mehran11067
کاربر جدید
کاربر جدید

--
22 شهریور 1401 02:55 ب.ظ

  باسلام خسته نباشید کریم زاده هستم از بیمه پاسارگاد در ارتباط با سیستم اموال نوسا یک سری موارد ضروری برای تغییرات سیستم نیاز است که خواهشمندم این تغییرات که به شدت مهم و اساسی اصلاح و بازبینی لازم انجام گردد.موارد به شرح ذیل می باشد:

  1.صدور شماره اموال در حال حاضر به صورت دستی انجام می شود که این موضوع باعث شده است کاربران سیستم شماره اموال اشتباه صادر کنند.مثال شماره اموال 75000 شماره آخرین اموال بوده و برای صدور شماره اموال جدید کاربر اشتباها جای شماره اموال 75001 شماره 75010 ثبت می کنند آیا امکان این وجود دارد که سیستم آخرین شماره ثبت شده را به عنوان پیشنهاد به کاربر نمایش دهد.

  2-آیا این امکان وجود دارد تحویل گیرنده مانند جمعدار از یک درخت انتخاب شود زیرا اشتباه تایپی باعث می شود نتوان گزارش صحیح از تحویل گیرنده ها دریافت کرد.

  ممنون از پیگیری شما 

  momeni
  کاربر ارشد
  کاربر ارشد

  --
  22 شهریور 1401 06:52 ب.ظ
  سلام

  1. روی آن کار خواهیم کرد. البته در سیستم ما شماره اموال لزوما یک شماره‌ی ساده نیست و ممکن است از قطعات با ترکیب و ترتیب متنوع تشکیل شده باشد. ضمن اینکه امکان تغییر شماره اموال با رخداد و حفظ سوابق را هم داریم. این ویژگی‌ها باعث شده که بدست آوردن آخرین شماره‌ی ثبت شده در عمل دشوارتر از بیان آن باشد.

  2. مرکزهزینه و جمعدار درخت هستند - اما تحویل‌گیرنده در طرح ابتدایی ما هم اختیاری بوده و هم لزوما از بین موجودات پایه سیستم نبوده است و به همین دلیل به صورت متنی وارد می‌شود.

  ارادت
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.