چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 01 شهریور 1400 12:09 ب.ظ توسط j-esfahani
قوانین مکمل کالا
�2 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
j-esfahani
کاربر پیشرفته
کاربر پیشرفته

--
31 مرداد 1400 03:27 ب.ظ

  سلام

  در جشنواره هایی که شرکت برگزار میکند، قرار به دادن جایزه بازای فروش اقلام با تعدادی مشخص است .از قوانین مکمل کالا استفاده کرده ایم و سطرهای جنبی بدرستی پس از انجام دستور قانون مکمل کالا ایجاد میشوند.

  حال اگر مجدد از این قانون استفاده کنیم (در همان پیش فاکتور) آیا نباید شبیه محاسبه کسور اضافات یا پورسانت، به کاربر هشدار دهد که سطرجنبی ایجاد شده و 2مرتبه ثبت نگردد ؟

  با تشکر

  پ.ن: با شناخت کامل سلامت اخلاقی کاربر سیستم 😅

  momeni
  کاربر ارشد
  کاربر ارشد

  --
  01 شهریور 1400 09:19 ق.ظ
  سلام

  طبق معمول، در اینجا هم قوانین مکمل کالا به عنوان ابزار برای تنظیم برگه هستند - چیزی شبیه فراخوانی مجموعه کالا یا کالای مرکب. با قوانین مکمل بها تفاوت دارند (در تکمیل بها سطرهای صریحی ایجاد می‌شود و کد قانون در آنها درج می‌شود - در فراخوانی مجموعه یا مکمل کالا چنین نیست - قرار هم نبوده که باشد). حاصل ممکن است صرفا درج عبارتی در یادداشت باشد! سطر جنبی ممکن است حتی به صورت دستی اضافه شود و طبیعی است که سلامت اخلاقی کاربر سیستم صرفا از قوانین مکمل تامین نمی‌شود.

  ارادت
  j-esfahani
  کاربر پیشرفته
  کاربر پیشرفته

  --
  01 شهریور 1400 12:09 ب.ظ
  عملا قانون کاربردی برای جایزه وجود ندارد، فقط یک موتور محاسباتی خواهیم داشت که پیشنهادی میدهد.
  اما در واقع مدیر فروش این نیاز را دارد که بتواند قانونی را وضع کند که کاربران در آن محدوده، عملیات فروش را انجام دهند.
  اگر در تعریف کاربران، بتوان طوری سیستم را تنظیم کرد که سطر جنبی به 2صورت دستی و فراخوانی از قانون مکمل کالا باشد، بسیار عالی خواهد شد.
  درصورت امکان این درخواست را بررسی فرمایید.🙏🙏


  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.