چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 12 مرداد 1401 08:44 ق.ظ توسط روزبه
سطح دسترسی کاربران به منوی خلاصه اطلاعات کالا
�2 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
118esf
کاربر جدید
کاربر جدید

--
29 بهمن 1399 02:29 ب.ظ

  با سلام و احترام خدمت جناب آقای مومنی و همکاران محترم

  در منوی سیستم قسمت تعریف کاربران و امکانات آنها، امکان قطع دسترسی بعضی کاربران به قسمت خلاصه اطلاعات کالا وجود ندارد.

  مسئله ما این است که چند انبار داریم با گزارشگیرهای مختلف انبار که بر اساس روال های ما، بعضی کاربران نباید بتوانند از بعضی انبارها گزارش بگیرند، منوهای دیگر سیستم برای این منظور را توانسته ایم محدود کنیم فقط گزینه محدود کردن منوی خلاصه اطلاعات کالا در تعریف کاربران و امکانات آنها موجود نیست، لطفا بررسی بفرمائید.

  ارادتمند

  momeni
  کاربر ارشد
  کاربر ارشد

  --
  29 بهمن 1399 04:26 ب.ظ
  سلام

  فقط کاربرانی که اختیار "ملاحظه درخت کالاها و خدمات" را داشته باشند می‌توانند خلاصه اطلاعات کالا را ملاحظه کنند.
  تصور می‌کنم اشکالی که الآن با آن مواجه هستیم این است که در خلاصه اطلاعات کالا، موجودی کالا در همه‌ی انبارها گزارش می‌شوند درحالی که قاعدتا باید به اختیار کاربران در اخذ گزارش از انبارهایی که مربوط به کاربر نمی‌شوند هم توجه می‌شد (که نشده - جا مانده - است). حتما این مشکل را در نخستین ویرایش بعدی سیستم رفع خواهیم کرد.

  ارادت
  روزبه
  کاربر با تجربه
  کاربر با تجربه

  --
  12 مرداد 1401 08:44 ق.ظ

  با سلام،

   

  راهکارهای مناسب جهت پاسخگویی به بخشی از پیشنهادهای شما در نسخ 10.02 , 11.02 پیاده سازی گردیده‌اند. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک امکانات نسخه 11.02 مراجعه فرمایید.

   

  با ارادت

  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.