چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 14 آبان 1399 10:19 ق.ظ توسط momeni
پیش فاکتور
�1 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
ehsan2002
کاربر جدید
کاربر جدید

--
14 آبان 1399 10:07 ق.ظ

  با سلامو عرض ادب
  با توجه به ساختار فروش شرکت های بازرگانی و رقابت بین مدیران فروش برای فروش بیشتر در شرکت نیاز به عدم مشاهده پیش فاکتور برای کسانی که پیش فاکتور را ثبت نکرده اند مورد نیاز است.به گونه ای که پیش فاکتورهایی که فقط کاربر ثبت می کند برایش نمایش داده شود.
  طبق صحبت با واحد پشتیبانی می توان بخش تعریف کرد اما برای تعریف بخش کل ساختار شرکت باید از نوع چیده شود که کار بسیار دشوار و عملا نشدنی است.
  با توجه به فعالیت شرکت این امکان بسیار مورد نیاز و حیاتی است.

  momeni
  کاربر ارشد
  کاربر ارشد

  --
  14 آبان 1399 10:19 ق.ظ
  سلام

  در انواع مستنداتی که به صورت سطر به سطر نیاز به تایید دارند - مثل پیش‌فاکتور - اطلاعات کاربران، نه در کل برگه، بلکه در هر یک از سطرهای آن قرار می‌گیرد. این وضعیت امکانات زیادی را در عملیات تایید و پیگیری فراهم می‌کند اما در مقابل، از آنجا که کل برگه یک تنظیم کننده یا تایید کننده ندارد، باعث می‌شود امکاناتی از گونه‌ای که شما اشاره کردید - عدم نمایش پیش‌فاکتورهایی که سایرین تنظیم کرده‌اند - غیرقابل پیاده‌سازی شوند.

  ارادت
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.