چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 25 شهریور 1398 04:49 ب.ظ توسط momeni
اجباری نمودن فیلد در تعریف تفضیلی و فراخوانی از دفتر تلفن و اجباری نمودن و تعریف فرمت خاص فیلدهایی در دفتر تلفن
�3 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
tieco
کاربر جدید
کاربر جدید

--
25 شهریور 1398 09:52 ق.ظ

  با سلام

  درخواست افزودن امکاناتی جهت اجباری شدن فیلدها در نرم افزار حسابداری داشتم

  امکان اجباری شدن فیلد انتخابی از دفتر تلفن در تعریف تفضیلی 

  امکان اجباری شدن فیلدهایی در تعریف دفتر تلفن

  امکان  استاندارد نمودن  فرمت ثبت کد اقتصادی و کد ملی در دفتر تلفن 

   

   

  momeni
  کاربر ارشد
  کاربر ارشد

  --
  25 شهریور 1398 10:15 ق.ظ
  سلام

  متاسفانه امکان تغییر "تعریف" فیلدها در سیستم وجود ندارد (یعنی مشخصات فیلدها به دلخواه کاربر قابل تغییر نیست و مثلا نمی‌توان برخی از آنها را حسب مورد اجباری کرد). تنها روش برای اجباری کردن فیلدها این است که برخی از آنها در کل سیستم اجباری شوند. این وضعیت حتما برای بسیاری از کاربران ما مطلوب نیست و عملیات‌شان را مختل می‌کند. ضمن اینکه حجم بسیار زیادی از داده‌ها از قبل در تعداد بیشماری از پایگاه‌های سیستم (نزد مشتریان نوسا) درج شده است که فیلدهای اجباری مورد بحث در آنها خالی است.

  در مورد استاندارد شده فرمت کد اقتصادی و کد ملی هم مشکل مشابهی وجود دارد: بسیاری از کاربران داده‌های دلخواه وارد می‌کنند + داده‌های از قبل موجود.
  tieco
  کاربر جدید
  کاربر جدید

  --
  25 شهریور 1398 04:27 ب.ظ

  با سلام

  شرکت ما نیاز واجب به این تغییرات دارد  . جهت اجرایی شدن این موضوع ایا پیشنهادی مد نظرتان هست  و یا  جهت اعمال این تغییرات نیازی به مکاتبه بین مدیران دو شرکت میباشد

   

  با تشکر .

   

   

  momeni
  کاربر ارشد
  کاربر ارشد

  --
  25 شهریور 1398 04:49 ب.ظ
  سلام

  اجباری بودن درج فیلدهای غیرسیستمی (مثل مواردی که اشاره فرمودید) به سادگی با اخذ یک گزارش دوره‌ای از اطلاعات و کنترل وجود اطلاعات (مثلا با شرط "وجود ندارد" روی فیلدهای مورد نظر) قابل بررسی و جایگزینی است. متاسفانه تغییراتی که فرمودید قابل پیاده‌سازی نیستند.

  ارادت
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.