چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 25 فروردین 1398 02:56 ب.ظ توسط مومنی
API
�5 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
30 دی 1397 01:54 ق.ظ

  با سلام و احترام خدمت سروران خستگی ناپذیر نوسا

  با عنایت به تمایل شرکتهایی که از نرم افزار های بزرگ دنیا مثل Microsoft Dynamics CRM را استفاده میکنند ، برای ارتباط گیری از نرم افزارهای مالی و انبار و درج اطلاعات در آنها در تکمیل چرخه فرایندهای بازاریابی و فروش شان

  اکثر دولاپر ها بدنبال API میگردند که برداشت بنده از حرف آنها (یک چیزی است که به مثابه یک کاربر ، اطاعات را به نرم افزار مقصد تحویل میدهد و نرم افزار مقصد، پردازش اطلاعات را دقیقا مثل زمانی که کاربر فرمی را تکمیل کرده انجام میدهد) و سپس در دیتابیس خود ثبت میکند

  و این امر مانع از درج مستقیم اطلاعات توسط آن نرم افزارها در sql server خواهد شد و صد البته خدشه وارد نشدن به گارانتی نرم افزار...

  -----

  القصه... آیا نوسا هم از همچین فناوری ای پشتیبانی میکند؟ و یا به اصطلاخ دولاپر ها ، API دارد؟ 

  پاینده و پیروز باشید

  مومنی
  کاربر ارشد
  کاربر ارشد

  --
  30 دی 1397 10:58 ق.ظ
  سلام

  پیاده‌سازی چنین امکاناتی در برنامه کاری ما قرار دارد - اما در برنامه‌ی کوتاه‌مدت ما نیست. پیش از اجرا لازم است تا خواسته‌های سیستم‌های جانبی بالقوه از چنین APIای را بررسی کنیم. فعلا زمان مشخصی برای اجرای این امکانات قابل پیش‌بینی نیست.

  ارادت
  25 اسفند 1397 08:38 ب.ظ
  درود بیکران
  اولین خواسته ما در کلود جدیدمان مشخص شد:
  مهمترین API که جای خالی حضورش در کلود ما مورد مشاهده میشود، تعریف و مشاهده و ویرایش اطلاعات پایگاه داده است، که از طریق سایت مرکزی مان صورت بپذیرد بدون نیاز به ریموت شدن به سرور نوسا. هدف از این API ایزوله کردن سرور نوسا میباشد.
  بعنوان سولوشن ساده تر و کوتاه مدت تر ، در وحله اول اگر با اپ ادمین خود نوسا اتفاق بیفتد، بنحوی که مانند ACCXP در زمان لاگین ، آدرس سرور را بگیرد و تنها پایگاه هایی را مشاهده کند که خود عضو آنها میباشد.
  سپس نسبت به اقدامات لازم روی هر پایگاه اقدام نماید.
  نیاز ما خیلی ساده تر حل میشود...(البته بجای نگاه عضویت در پایگان، نگاه مالکیت پایگاه برای یک یوزر خاص منطق امن تری خواهد داشت)
  مومنی
  کاربر ارشد
  کاربر ارشد

  --
  26 اسفند 1397 03:28 ب.ظ
  سلام

  متاسفانه اکثر عملیاتی که در Admin انجام می‌شوند نیاز به ارتباط مستقیم و بدون واسطه با SQL Server دارند و به صورت Remote میسر نیستند. به بیان دیگر Admin باید دقیقا بر همان رایانه‌ای که SQL Server در آن نصب شده است اجرا شود.
  25 فروردین 1398 12:26 ق.ظ
  با سلام
  آیا این محل برای اعلام لیست نیازهای مربوط به API مناسب هست؟
  مثلا آنچه که در پیش فرض های راه اندازی کلود ما مد نظر هست،
  مشاهده و حذف (کاربران سرور) که بر اساس اطلاعات موجود در سرویس اکانتینگ ما ، منقضی شده اند
  تهیه و بازیابی پشتیبان
  اصلاح مشخصات دیتابیس
  اصلاح آرم
  حذف پراکندگی(البته این امکان بصورت کلی هم برای مدیران کلود برای اجرا روی همه چنصد دیتابیس موجود ، فراهم بشود خوب است)

  سرزنده و خروشان باشید.
  مومنی
  کاربر ارشد
  کاربر ارشد

  --
  25 فروردین 1398 02:56 ب.ظ
  سلام

  این مواردی که فرمودید هیچیک مربوط به API نمی‌شوند - ولی به هر حال فرقی نمی‌کند در خدمت هستیم

  آنچه در سرویس فرضی شما درج شده و مثلا منجر به انقضای کاربر می‌شود توسط سیستم ما ناشناخته است و در این زمینه کمکی از ما برنخواهد آمد.
  تهیه و بازیابی پشتیبان "فقط" برروی رایانه‌ی سرور میسر است. به این ترتیب فرمان تهیه پشتیبان از راه دور قابل صدور است اما فایل پشتیبان در یک مکان از پیش تعیین‌شده و با نام اختصاصی (و قابل تشکیل توسط سیستم) میسر خواهد بود اما دسترسی به فایل پشتیبان (و در نتیجه بازیابی آن) برای کاربر راه دور امکان‌پذیر نیست و حتما باید توسط مدیر کلاود و Admin انجام شود.
  اصلاح محدود مشخصات پایگاه و اصلاح آرم (و البته مشاهده‌ی کاربران همان پایگاه) به احتمال زیاد در Client میسر است
  حذف پراکندگی از راه دور میسر نخواهد بود.
  در Admin هم‌اکنون هم امکان حذف پراکندگی همزمان تعداد پایگاه (با انتخاب سطرهای مورد نظر) میسر است.
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.