چنانچه در هریک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزارها به مشکلی برخورد کرده‌اید یا هر سوال، اشکال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید پاسخ خود را ابتدا در مطالب موجود جستجو و در صورت لزوم به عنوان یک مبحث جدید مطرح کنید، تا کارشناسان پشتیبانی به آن پاسخ دهند.

به منظور ثبت سوال جدید و یا پاسخ به موضوعات موجود، ابتدا می بایست از طریق صفحه مربوطه به سامانه وارد شوید. چنانچه نام کاربری دریافت نکرده اید، به صورت رایگان و از طریق صفحه مربوطه، ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید.

قبليقبلي Go to previous topic
بعديبعدي Go to next topic
آخرين ارسال 17 اسفند 1396 11:17 ق.ظ توسط momeni
مشاهده کاربران فعال
�1 پاسخ
مرتب:
شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.
مولف پيغام ها
debrahimi
کاربر
کاربر

--
17 اسفند 1396 10:35 ق.ظ
  با سلام مجدد خدمت جناب آقای مؤمنی

  آیا امکانی وجود دارد که در قسمت مشاهده کاربران فعال نرم افزار ادمین، سرجمع کاربران ورود اطلاعات و گزارش‌گیر در حال کار و تعداد باقیمانده را مشاهده کنیم؟
  برای سازمانهایی که تعداد کاربر زیادی دارند یک امکان دیگر هم بسیار کاربردی خواهد بود. اگر بشود جدول مشاهده کاربران فعال قابلیت فیلتر کردن داشته باشد ادمین سیستم می‌تواند فورا با فیلتر کردن مشخص کند مثلا چه کاربرانی ورود اطلاعات حسابداری را اشغال کرده‌اند و کنترلهایی از این قبیل.

  با تشکر از زحمات شما

  داود ابراهیمی
  مدیریت پایدار
  momeni
  کاربر ارشد
  کاربر ارشد

  --
  17 اسفند 1396 11:17 ق.ظ
  سلام

  فکر می‌کنم حتما جای کار داشته باشد. انشالله به زودی روی آن کار خواهیم کرد. البته با توجه به محدودیت‌های فنی (و امنیتی) بازنمایی تعداد باقیمانده به احتمال زیاد میسر نخواهد بود. اما تعداد کل کاربران هر نرم‌افزار به تفکیک ورود اطلاعات و گزارش‌گیری را می‌توانیم بازنمایی کنیم + به احتمال زیاد فیلتر هم میسر خواهد بود.

  ارادت
  شما مجاز به پاسخ به اين پست نمي باشيد.